Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Édesanyák úti szülészet?

Édesanyák úti szülészet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi történt??
2011. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az Én hasonló (csak egy kicsit bővebb :) ) kérdésemre a következő választ kaptam:


Én tavaly szültem a klinikán, az én véleményem:

- szülészet szuper, tiszta, rendes mindenki (nem volt fogadott szülésznőm, de le a kalappal, gátvédelemmel sikerült szülnöm)

- beöntést kérhetsz, ah kérsz, akkor a vizsgálóból nyílik (nem a folyosó felé) a zuhanyzó és a wc, szóval nem kell rohanni sehova :-)

- a csecsemős rész tényleg gáz

Péntek este szültem, hétfőn engedtek haza. Volt olyan csecsemős csapat, akik kedvesek voltak, volt oylan, akik bunkók.

- Ha nem kérdeztem/jártam utána, nem mutattak meg semmit a baba ellátásával kapcsolatban.

- saját babaruhát lehet vinni, de szüléskor úgyis a kórházit adják rá, utána adhatod rá a sajátodat

- csak popsitörlőt és pelust kell vinni a babónak, de mivel én hétvégés voltam, szépen elfogyott a kórtermünkben a köldökápoló, a köldök ápolásához való vattaszerűség és a poipsikenőcs, rimánkodni kellett, hogy hozzanak újat

- a babát bárki megnézheti, nincs semmilyen üvegfal stb., a gyerekágyas részleg étkezőjében lehet látogatni, de egyszerre csak 1 látogató lehet benn,a kórterembe senki látogató nem mehet be

- én zuhanyzós szobában voltam, az rendben volt szerintem, de a hétvége miatt a minimál felmosástól eltekintve semmi extra takarítás nem volt. Úgy értem, hogy péntek estétől hétfő reggelig a pelenkázót semmilyen takarító sem törölte át 1x sem, se a wc-t vagy a zuhanytálcát (pedig ilyenkor mindenki vérzik még, jó kis fertőzésveszélyes)

- kaja tűrhető

- a gyerek anyakönyvezéséhez az adatokat minden hétköznap az anyakönyvi hivataltól érkezik valaki és írja össze, de hétvégén nem jön, így péntek-hétfő viszonylatban felgyűlt a "meló", és már a záró is a kezemben volt, de órákig arra kellett várni, hogy az anyakönyves végre hozzám is elérjen és felvegye a kislányom adatait (állítólag hétköznap ez pikk-pakk)

2011. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
annyit fűznék hozzá, hogy a kaja ehetetlen :(. én a picimet nem hagytam a többi között, mert állandóan égett az összes neon, és még éjjel is. a traccsparti ment ezerrel. hogy pihenjenek így a babák? úgyhogy velem volt. ezt leszámítva a személyzet rendben volt, kedvesek voltak. nem tudnék rosszat mondani rájuk, pedig a háttérzöngéből kihallottam hogy nagy a feszültség az összevonás miatt, sokat veszekednek, de ezt mi nem éreztük.
2011. szept. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja! nekem mondjuk mindent megmutattak, de ez gondolom függ attól ki dolgozik. első este még meg is fürdettek :) mozdulni sem bírtam. ez jól esett, nem ment volna egyedül.
2011. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A feszültség nagy az összevonás miatt,a megyeis gárda nagyon kitűnik az eredetileg is klinikások közül.

Általában rengeteg szülés van és a személyzet túlterhelt.

2011. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát, ez nem túl bizalom gerjeszetőőő. én is hasonlókat hallottam, ezért sem szülök itt. ezek szerint jó döntés volt...
2011. szept. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!