Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes UH-n azt mondák hogy...

17 hetes UH-n azt mondák hogy kislány. Változhat még ez? Kinőhet még a kukija? Járt így valaki?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam uh-n, 4 d-sen, és átváltott 2d-sre amikor mondtam, hogy nézzük meg a nemét, azt mondta a doki ezzel jobban látja, lehet úgy feküdt hogy azzal látta jobban, nem tudom, de azt mondta, hogy kislány, mert két pici csíkot, vagy pöttyöt mutatott, hogy na ott a nunija. Ez már szerintetek tuti? A párom fiú párti, én meg nem is tudom... Szóval lehet még kukis? Járt már így valaki??
2009. ápr. 22. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is azt mondta a doki hogy kislány ilyen idősen,sőt a következőn is.36 hetes voltam mikor kiderült hogy kukis a drága!:-))
2009. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ki már nem nő a kukija:). Változhat még számtalan példa volt rá. De szerintem már látszana a herezacsija.
2009. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kinőni már nem nő kukija:)) Az viszont előfordult már több esetben, hogy nem jól látták az ultrahangon. Később még nézesd meg ha mész a következő ultrahangra, de a neme már eldőlt. Nekem a 12-ik héten mondta a dokim, hogy nem 100% de kislány, utánna a többi UH is azt mutatta és tényleg lányom van!
2009. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sejtem hogy nem nő már ki a kukija, az a fogantatás pillanatában eldől, ezt tudom, csak jelképesen írtam. :)


Az elsőtől kérdezném, hogy megszültél már? És tényleg fiú lett? És a ruhákkal mi lett? Nem vettél csajosat??

2009. ápr. 22. 13:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj e miatt.

Az én párom is fiúpárti, és amikor 5 éve bejelentettem h lánya lesz, meglepődött, de örült neki. Aztán most a második babánál azt mondta a doki h fiú lesz. Érdekes...most meg ezen lepődött meg az én drága párom. Azt mondta, h már úgy megszokta a kis nunist, h nehéz elképzelni h most fia lesz. De prsze örül.

A te férjed is így lesz.

Viszont szerintem hidd el amit a dokid mondott. És légy boldog. Lesz egy csodaszép kislányod!!! Semmivel sem másabb mint egy fiú. az apja imádni fogja!!! Hidd el!

2009. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem 18 hetesen biztosra mutatta a babám hogy fiucska,széttette a lábát,de tegnapelött meg a dokim azt mondta h lehet hogy kislány.nem ugy volt fordulva,de at mondta h a jelekből itélve nagy az esély hogy kislány.ugyhogy még változhat.a herék egyébbként a 18.hét után alakulnak ki,ha jol emlékszem
2009. ápr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen azok akkor szállnak le, mármint a herék a 18 héten, de a zacsinak attól még látszódni kellett volna. Vagy a pöcijének. Nem? Van már egy lányunk, 5 éves, de ő most fiút várt nagyon, meg én is egy picit. De fő az egészség...
2009. ápr. 22. 14:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok.Igen,már megszültem,és tényleg kisfiam lett!!
2009. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még mindig első:-) Én direkt úgy vásároltam,hogy ha lány,ha fiú,rá lehessen adni.Nem vagyok rózsaszín mániás amúgy sem,meg nem is vettem sokmindent,mert úgy sem tudja sokáig hordani,meg tapasztalat hogy annyi de annyi ruhát vesznek a rokonok,hogy nekem nem is kell.Nálunk legalább is így volt.Szerintem ráérsz még vásárolni,kérdezz rá későbbi UH-on a nemére,és ha biztosra mondja a doki hogy lány,utánna mát vásárolhatsz.
2009. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az en ferjem is nagyon fiu-parti volt.

Reggelenkent mikor munkaba ment mindig megpuszilta vagy megsimogatta a hasamat es ugy koszont neki:Szia fiam!

19 hetes uh-on a doki kozolte h kislany,nagyon szepen beterpesztett a dokinak:).

En meg 3-szor is visszakerdeztem h:Biztos?(Mondjuk en mar amikor pozitiv lett a tesztem akkor ereztem h kislanyunk lesz,mondtam is a ferjemnek de o nem hitte el.)

Hat az uh utan mentem haza,mikor megjott a munkabol kozoltem vele a nagy hirt.

Hat....percekig csak nezett maga ele es felpercenkent kerdezte:kislany????

De azota mar nagy az apa-lanya szerelem.Dicsekszik mindenkinek.

Ne aggodj!Legfeljebb a kovetkezo uh-n megkerdezed megint.

Udv;30 hetes pocakos

2009. ápr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!