Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam cukorterhelésen,...

Ma voltam cukorterhelésen, holnap kell mennem az eredményért! Ha valami nem fog stimmelni mármint azt mutatja ki hogy cukros vagyok (de remélem nem) akkor gyógyszert kapok vagy szurit vagy korházba kell menni? 27 hetes km

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Na hát reméljük, hogy se szuri, se kórház nem lesz neked sem, mert akkor már elég magas az ember cukra! Szóval minden csupán attól függ, milyen magas. Ha csak kicsit magasabb, akkor simán elég egy kis diéta! Ha pedig nagyon magas, akkor jönnek a durvábbak. De reméljük nem lesz szükséged egyikre sem! Ezt majd a doki megmondja neked!
2009. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem!Köszy
2009. ápr. 22. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mennyire magas. Először diétát írnak elő,általában 180gr-os szénhidrát, ha az után is magas, akkor kapsz inzulint. De minden attól függ, mennyire magas!Ha diéta mellett 8 fölé megy, akkor kell az inzulint adni.
2009. ápr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ de jóóóó...mi jön még!!Vérszegény is voltam kaptam a vénás injekciót is!De remélem nem vagyok cukros!!
2009. ápr. 22. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi csak diéta!160 ról indul aztán ha éhes vagy 175-180 gr ch diéta meg lehet szokni!Én bünözni is szoktam/egy kis csoki/magam mérem ujból a cukrom eddig jol birom pedig már 7 hete!De szoritok hogy jo legyen az eredményed!!
2009. ápr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na de jó minden rendben van semmi diéta és cukros se vagyok:)De örülök neki!!
2009. ápr. 23. 09:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Örülök neki, hogy semmi problémád nincs a cukorral! Jó egészséget nektek! :)
2009. ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!