Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterhelesen voltam, de a...

Cukorterhelesen voltam, de a cukros löttyöt kihánytam negyed órán belül. Most megyek vissza. Hogy nézik meg igy a cukromat? Még egyszer nem iszom meg. Az biztos. Mire szamithatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

így sehogy nem tudják megnézni, szólj, hogy kihánytad.

Nálunk ilyenkor kapod a következő időpontot, még egy próba. És finoman közlik hogy márpedig meg kell inni.

Citromot tettél bele? Úgy nem olyan rettenetes.

2010. máj. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a múlt héten voltam, volt egy másik kismama, ő rosszul lett, még a cukros lé előtti vérvételig sem tudott eljutni, azt mondták neki, hogy menjen vissza nőgyógyászához, és kérje a zsemlés-tejes változatot a terheléses vizsgálatra. Nem tudom mi lett vele.
2010. máj. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen szólj hogy kijött :(

Szerintem kapsz másik időpontot. Legközelebb vigyél citromlevet és tegyél bele jó sokat.

Remélem minden rendben lesz.

Én alapból ájulós vagyok a vérvételen, nekem is volt, hogy többször szúrtak 1 vérvétel alkalmával... igaz ez nem a cukorterhelés miatt volt. Együttérzek Veled.


36 hetes kismama

2010. máj. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Esetleg tudod,hogy mi lehetett az oka,hogy kihánytad?

Elsőnél nekem is sikerült :-(

...de én tudom az okokat...csak citromot,és a cukrot tettem a vízbe,és éhgyomorra nagyon marta a sok citrom a gyomromat (másodjára teába tettem kevés citrommal) illetve eljött egy olyan pont,amikor szédültem,melegem lett,és hányingerem lett...(ki is jött) Másodjára már számítottam a rosszullétre,így vizes ruha a tarkóra,csuklókra,szem becsuk,és néhány perc után átbillent a szervezetem és jobban lettem. (ezt kb. a cukor elfogyasztása után 1 órával éreztem.)

2010. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10.16-os vagyok. Mi lett végül? Kaptál másik időpontot?
2010. máj. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2het mulva a dokim eldonti. Ja, nalunk nincs citrom engedve, se tea. Cukros langyos víz. Kirohogtek, hogy a citromot kerdeztem.
2010. máj. 18. 17:25
 7/8 anonim ***** válasza:
09:59-es vagyok tegnapról. Mindenképpen kérdezd meg az orvosodat, hogy van-e más mód a terheléses vizsgálatra, mert létezik a zsemlés verzió, és nekem a vérvételnél mondták a nővérek, hogy az orvos dönti el, hogy a kismamának melyik vizsgálatra van szüksége. Na de a kismamák kínzása tuti hogy nem cél sehol, nem tehetsz róla, ha a szervezeted ilyen hevesen reagál a lötty ellen! Persze az ember fintorog, hogy meg kell inni, de ha valaki NEM tudja meginni, mert nem tűri meg a szervezete, akkor másképp kell megoldani. Szerintem a te eseted nem a finnyáskodásról szól. Mondd meg a dokinak, és ne legyen lelkifurdalásod, ez nem a te hibád!!!
2010. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

10.16-os vagyok és felháborítónak tartom, hogy kinevettek a citrom megkérdezése miatt! Ez nonszensz. Itt nem arról van szó, hogy nem mentél el a vizsgálatra, hanem mert a szervezeted nem bírta magában tartani a löttyöt. Nagyon sajnálom, nem jó a nővérek hozzáállása. Ez persze Rajtad nem segít :(

Ez esetben bízzunk az orvos másfajta döntésében.

Drukkolok Neked és ne keseredj el, NEM a Te hibád, ami történt.

2010. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!