Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 12 hetes UH. On mindent...

Ha a 12 hetes UH. On mindent rendben talaltak akkor a vervetelnel sem lesz gond? Mert egymas utan volt a ketto

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Az UH-n a babát nézik a vérvételen téged. KÉt külön dolog.
2011. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem, hisz miért is lenne? :) Remélhetőleg ott is minden rendben.
2011. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
vervetelen nem engem neznek kedves elso az elso vervetelen engem neztek ott minden okes ez a down szidromas teszt ugy tudom de lehet tevedek
2011. szept. 12. 22:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

down tesztet vérbőlnem tudnak csinálni.Ha gond van az ultrahanggal,akkor magzatvizet néznek.

A 12 hetes vérvétel (és majd a 26, 36 hetes) téged néznek, teljes vérkép (elsősorban haemoglobint néznek) de 12 hetesen szokták a cukrot is csinálni.

2011. szept. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőnek van igaza! Én is tegnap voltam 12 hetes UH-n és utána levették a vért ( Kombinált teszt-> Down szűrésre )! Minden rendben lesz! Neked is kellett érte fizetni??? Én azon lepődtem meg, hogy UH után kaptam egy 9000Ft-os csekket és azt mondta a doki addig nem veszik le, mag be nem fizetem. Azt hittem ez ingyenes.
2011. szept. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit pontosabban kellett volna fogalmazni a kérdezőnek, nem rögtön támadni, mert így mindenki a kötelező vérvételekre gondolt.
2011. szept. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kombinált teszt nem kötelező, ezért kell érte fizetni ha meg akarod csináltatni.
2011. szept. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem kértem. Megvolt az Uh, azt mondta a doki, hogy minden rendben van és a kezembe nyomta a csekket és mondta, az utasítást. 25 év alatt vagyok és az UH is rendben volt, akkor nem értem, hogy miért. Mind1. :( Megcsináltattam, mert az a "biztos".
2011. szept. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálam nem volt rendben mindkettő!

UH-n minden rendben volt, mindene megvolt,orrcsont,stb. aztán a kombinált tesztem meg rossz lett, az AFP-m meg jó...szóval vizsgálat függő!És a vérvételeket meg nagyon sok tényező befolyásolhatja.

Ja és egy napon volt a kettő!

2011. szept. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen egy napon volt a ket dolog UH meg a vervetel,eloszor az UH utanna a vervetel,hogy erthetobb legyek azt mondtak az UH on hogy minden rendben van, na most az a kerdesem hogy a verbe engem neznek ? ez egy alltalanos verteszt vagy mit takar ez ???
2011. szept. 13. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!