Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen amikor leszáll a hasam?

Milyen amikor leszáll a hasam?

Figyelt kérdés
37. hétben vagyok, tegnap a baba ráköltözött a hólyagomra (egész terhessg alatt csak most kedte nyomni). Azt hittem, hogy ok, akkor most már leszállt a hasam, erre ma mondták, hogy még nagyon fent van. Ez most azt jelenti, ha majd tényleg leszáll, még ennél is jobban fogja nyomni a hólyagom?
2011. szept. 13. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem amikor leszállt a hasam, nem nyomta a babó a hólyagomat. Azt, hogy milyen nehéz így leírni. Én csak annyit vettem észre, hogy lentebb ment, illetve a cicim alatt lett egy kis hely. Bocsi, hogy ilyen hülyén írtam le, de msáképp nem bírom.
2011. szept. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen azt.

Feltéve, hogy leszáll egyáltalán. Egyik babámmal azt mondták, hogy hű de fent van ez még (szülésznő mondta az NST-n, tehát ne a szomszéd!), és aznap beindult a szülés. Másodikkal meg az utolsó egy hétben szépen csöpögött a vizeletem. :o( Pl. ha ültem egy széken, és kicsit előre dőltem, akkor kicseppent. Amúgy 20 percenként jártam pisilni...

2011. szept. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

zseniális... A baba kipréseli a pisit a hólyagból?

Emiatt lesz szülés után vizelttartási probléma? (a neten nem találtam rá magyarázatot)

2011. szept. 13. 14:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, ha a szülés után vizelet tartási gond van, akkor ott valami ki is mozdult a helyéből. Nekem szülés után elmúlt ez a gond azonnal. Ez "csak" a lokális nyomás miatt van, és ha már nincs ami nyomja, el is múlik szépen. Emiatt ne izgulj!
2011. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedig mindenki mondja. Jótanácsként: szülés után Tena és rengeteg intim torna! Aztán itt is rákerestem, és úgy láttam általános a probléma...
2011. szept. 13. 14:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Az intim tornával mindenképpen jót teszel magadnak!

Én elolvastam a Kriston könyvet, ahhoz hogy fent maradjon tartósan a vizeletcsepegés, már komolyabb bajnak kell lennie.

A Tenát nem a gyermekágyi vérzésre olvastad?

2011. szept. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Arra is persze, de valahogy ilyen összefüggésben tanácsolták (tena + intimtorna).
2011. szept. 13. 14:36
 8/8 krisztivan ***** válasza:
Nálam amikor leszállt a hasam szó szerint értsd-ha leültem egy székre akkor széttett lábakkal kellett és utána ráemeltem a hasamat-vicces volt.Főleg amikor kocsiba szálltam be.De a gyomorszádhoz ha oda rakod a tenyered és szépen elfér akkor van leszállva.
2011. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!