Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a harmadik terhességem, és...

Ez a harmadik terhességem, és állandóan szénhidrátos kajákat kívánok. Mit egyek, ami nem fog kétszáz kilósra hízlalni, mégis jól lakom tőle?

Figyelt kérdés
Kismama torna felejtős és minden megerőltetés, mert tilos.
2011. szept. 14. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Abonett-szerű kenyérkéket, puffasztott rizst, zab/kukoricapelyhet szereted? :) Barna rizst ajánlott még a védőnő nekem.
2011. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

inkább sokszor keveset,de a puffasztott is u.o szénhidrát dús mintha simán ennéd.

én diétára vagyok fogva de ugyanugy ettem fánkot meg fehér kenyeret csak nem 4fánkot egyszerre hanem 1-et aztán esetleg később még egyet.

meg ugye a sok gyümölcs nyuszikaja.....

2011. szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Akár szereted őket, akár nem, orvosilag bizonyított, hogy a Norbi Update termékek szénhidrátszegénysége mind fogyni vágyóknak mind pedig cukorbetegeknek jók. Neked is biztos jó lenne. A Norbi honlapon olvastam pont néhány napja. Nem tudom, van-e a környéketeken boltjuk, de szerintem neten is lehetne rendelni. Tésztát, rizst, lisztet, akármit.
2011. szept. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
csak kár hogy nekem megfizethetetlen. sajna.
2011. szept. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Na erről nincs információm, nem tudom, milyen árakon lehet ezeket a dolgokat megvenni. Hogy őszinte legyek, eszembe sem jutott, hogy jelentősen eltérhet az áruk a többi terméktől. Pedig ha logikusan belegondolok ...


Ha más nem, talán alkalom adtán lehet őket használni, hogy mégsem állandóan a hagyományosat egye az ember hanem ezt. Nem tudom.

2011. szept. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.

En a terhessegem alatt kezdtem el norbizni (vigyaznom kellett a cukromra). A terhesseg alatt sosem mertek nalam magas cukrot. Azota is igy eszem, a lanyom mar 2 eves. Ja, a sulyom meg 52kg, meg lanykoromban sem voltam ilyen csinos. Norbis kajakat nem veszek.


Mindent lehet enni, csak nem mindegy h mikor. Barna kenyeret veszunk, sok zoldseget eszek.

Vegyel teljes kiorlesu lisztet es csinalhatsz sutemenyeket magadnak. Receptek is vannak a neten.

Sok sikert hozza! Ha egeszsegesen eszel, a babanak is jot teszel!

2011. okt. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!