Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Kreatint mindig közvetlenül...

A Kreatint mindig közvetlenül szénhidráttal kell bevenni, vagy jó úgy, hogy a kreatint megiszom és csak 15-20 perccel később következik a szénhidrátos étkezés?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 00:15
 1/6 bix ***** válasza:

nem jó.


a krea felszívódásához inzulin kell, azért kell a szénhidrát. legjobb valami gyors felszívódású, pl szőlőcukor.


a gyomorban gyorsan emésztődik egyébként a krea, hamar bomlik, ezért kéne étkezés előtt, így nem áll sokat lent, és szénhidráttal.

2011. márc. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kreatin fajtától függ. Ha a sima monohidrátra gondolsz akkor jó. de ha edzés után alkalmazod akkor kell bele egyszerű szénhidrátot keverni pl: dextróz.
2011. márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 clint ***** válasza:

sztem jó, de azért még biztosabb ha 10 percet adsz neki.

Bix ha egy feltöltésnél mindig szölőcukrot vinne be az illető, akkor igencsak szédülne egy idő után. A szölőcukrot aki használja az csak edzés után használja!

2011. márc. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pump fx-et használok, és anno még az eladó mondta, hogy így ok, úgyhogy nem is nagyon nézegettem utána. viszont a feltöltésen már túl vagyok, és két hete szinten tartok, akkor az egész kukába ment, a legjobb lenne ha újrakezdeném feltöltést is szőlőcukrostul?
2011. márc. 19. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:
ha nem érzel érzel erő, vagy tömeg növekedést akkor valamit rosszul csináltál, vagy nálad nem hat rendesen de akk próbálj valami másik terméket
2011. márc. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
zabpehellyel lehet fogyasztani a kreatint? szétdarálva, hogy előbb hasznosuljon persze.
2012. okt. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!