Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rengetegszer ki kell mennem...

Rengetegszer ki kell mennem éjszaka pisilni. Ez normális?

Figyelt kérdés

Már várandósságom előtt is 1x volt, hogy ki kellett mennem éjjel, de nem mindig....ma éjjel 2 óránként mentem pisilni, és volt már ( ha iszom este) hogy még többször...Próbálok nem enni és nem inni lefekvés előtt na de tegnap sem ittam..! Van valami trükk, hogy ne kelljen ennyiszer felkelnem ? Úgy vágyom már egy nyugodt éjszakára!

30 hetes km


2009. ápr. 23. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne nagyon reménykedj, szerintem alkati kérdés is.

Persze az segít ha este visszafogod az ivást, de sokszor semmi összefüggés, 5 csepp miatt is szaladni kell. Pláne majd ha leszáll a pocak, de én addig se indultam csak 20 perces utakra....

2009. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen egyutt tudok erezni veled,mert en is ugyan igy vagyok.En mar kezdem megszokni az ejjeli ket orankenti felkelest.Ma sikerult 4 orat egyhuzamban aludni pisiles nelkul es de boldog voltam.:D De ez mar igy marad ugyhogy csak annyit tudok mondani,hogy kitartas!:)

32 hetes kismami

2009. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!