Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes vagyok és még sehogy...

31 hetes vagyok és még sehogy se áll a babaszoba és a kórházi cuccom. Más is van így esetleg?

Figyelt kérdés
Még most fogunk festeni.Az ágy,kocsi,ruhák vannak-bár az se mind mert fogalmam sincs hogy mi fog kelleni.Annyira elveszett vagyok.
2011. szept. 14. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
igen van pl én .ua ennyi idős pocakos vagyok másodikkal.sem szoba sem ruha neki semmi.nincs időm talán majd októberben :()
2011. szept. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a 30. hétig dolgoztam, addig semmit, de semmit nem vettünk.

Viszont szinte mindent kinéztem addigra, így a nagyját a 34. hétre beszereztük. Utána bútorszerelés, ruhák szortírozása, kórházi cuccot a 35. héten raktam össze.

Az utolsó 3 hétben mostam-vasaltam, és a bútorokat pucoltam.

A fiam időre született, mindennel bőven elkészültünk.

2011. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ennyi idős vagyok és sehogy se állok. Annyi, hogy ki van festve a szoba és ruhákat is szereztem már be, ja meg a babakocsi is megvan. Ezeken kívül semmi. Se kórházi cucc, se semmi. Ráadásul még nevekkel sem állunk sehogyan. Remélem, még van pár hét, hogy összeszedjem magam!
2011. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ugyanígy vagyok, második baba, de pont mostanában gondoltam arra, hogy legalább a kórházi cuccomat össze kéne rakni, a babaszobát majd az utolsó pár hétben csináljuk meg:) 30 hetes km
2011. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Holnap leszek 38 hetes. Múlt csütörtökön hoztuk le a cuccokat a padlásról (második baba). Azóta valamennyit sikerült lemosni, kimosni, valamennyit még vasaltam is. Ma kéne a többit vasalnom, de annyit fáj a hasam, hogy inkább fekszem, nem csinálom.

A kórházi csomagomban van 2 pizsama és 1 köntös. Tegnap eddig jutottam vele.


Szóval nem vagy elkésve még semmivel.

Én egyébként azt olvastam több helyen is, hogy 36 hetesre jó, ha elkészülsz. Ez alapján is időben vagy még.

2011. szept. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is így voltunk!

Egyszobás albiban laktunk, kb. 20 hetes lehettem, amikor kinéztük a lakást, amit a bank problémázása miatt (mindenféle formai problémájuk volt a hitelkérelmünkkel, most nem részletezem) a 37. héten vehettünk át. Babakocsi a szülés előtt egy héttel lett, kiságy szintén, a férjem akkor rakta össze, amikor a kórházban voltam már. Előbb nem vettünk, nem lett volna hova tenni. Egy nappal a szülés előtt, tízperces fájásokkal az Auchant róttam megfelelő hálóingért és szoptatós melltartóért.

Most másfél éves, a lakás még mindig félkész, kezdek belefásulni.

2011. szept. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
33 hetes vagyok, mi sem vettünk még szinte semmit és jövöhéten sajnos még vár ránk egy költözés is :( ... kórházi csomag sincs még... :( remélem a költözés után sikerül mindent még idöben beszerezni... én is néha nagyon elveszettnek érzem magam, föleg hogy már nagyon hamar elfáradok és mivel semmit sem tudok már olyan gyorsan elintézni mint korábban ezért türelmetlenebb is vagyok ... de úgyis minden el fog rendezödni, próbálom nem stresszelni magam, úgysincs értelme... minden rendben lesz! :)
2011. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

30 hetes vagyok.

Most hétvégén fogunk szobát ( és az egész házat) festeni. Utána ugye nagytakarítás. :p

Babakocsi, bútorok, ruhák megvannak, de dobozokban, a szobába be sem lehet menni :(

A sírás kerülget néha.

Amúgy 3. baba mégis mindent venni kellett, mert a 2. kicsi után mindent eladtam.

Szóval nem vagy elkésve és egyedül sem vagy :)


Attól félek, hogy pár hét múlva már nem lesz erőm a szobát rendbe tenni a 2 gyerek+férj+háztartás mellett :(


Bele kellene húzni :D

2011. szept. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, a 35. hétben... :-) Igaz, 5. baba, úgyhogy nem kapkodok...
2011. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!