Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen fejvégű volt a...

33 hetesen fejvégű volt a babám. Ugye már nem fordulhat vissza?

Figyelt kérdés
Most vagyok 36 hetes és elég sokat mozog, fészkelődik és eldeformálódik a hasam. Remélem nem fordult meg, mert nem szeretnék császárral szülni. Ugye ilyenkor már kevés az esélye hogy visszaforduljanak?
2011. szept. 14. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem , nagy már ahhoz, hogy megforduljon :))
2011. szept. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nálam megfordult. utolsó UHon még csücsült, de aztán tudta, mi a dolga :)
2011. szept. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

de igen, fordulhat

nekem ikreim vannak, ott ugye még kevesebb a hely. még a 38. héten is forgott az egyik...

2011. szept. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Még forosghat. De akkor könnyebb visszafordítani. nekem egyet beforgatott az orvos és a szülésnő. Nem volt éppen kellemes, de így természetes szülés lett belőle.
2011. szept. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És akinek megfordult már a babája mikor már nagyobbak voltak akkor mit érzett belőle? Vagy nem lehet érezni,?
2011. szept. 14. 23:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet érezni, mert máshol rug
2011. szept. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2ik vagyok

én a sarkát éreztem,de azt nagyon. ki is dudorodott a hasam annyira, hogy meg tudtam simizni :) (amúgy nem volt vmi kellemes) mondtam is neki: hogy dugjad csak ki, majd jól megpuszilom :)))

2011. szept. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

az ikres vagyok

nekem néha fura alakot vett fel a hasam, akkor tudtam, hogy fordulás van

2011. szept. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 38. héten még forgolódott a fiam szinte naponta, nagyon nem találta a megfelelő pózt.:) Annyira nem volt fájdalmas, a hasam elég érdekesen nézett néha ki.
2011. szept. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
na akkor most mondok valamit, nekem a fiam vajudas alatt eleg komolyn vajudas alatt fordult harantfekvesbe, fejvegbol azonnal surgosegi csaszar lett belole
2011. szept. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!