Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26. hétben vagyok, és a babám...

26. hétben vagyok, és a babám fejvégű fekvésben van, jól befészkelve, így nem fog látszódni jól az arca a babamozin?

Figyelt kérdés

Kb 1-2 hét múlva tervezünk menni, tudom hogy kijöhet még onnan.

Doki szerint nem fog, nagyon beigazította oda magát, és a lányom is a 24. héttől kezdve folymatosan fejvégű fekvésben volt.


2011. okt. 7. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már a 19.ik héttől beékelődött a feje az orvos alig tudta lemérni a fejecskéjét, mindig csinál 4d-s uh-ot és képet az arcáról látszik mindegyiken jól bár az utolsónál a 30ik héten eltakarta az arcát a kezecskéjével csak egy pillanatra vette el akkor lett lekapva.:)

Remélem neked is látszani fog.:)


Üdv 33 hetes km.

2011. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már normális, ha lefele néznek, mégis szép képeket lehet csinálni róluk.

Mi mindkét terhességnél a 27. héten mentünk, elég jó képek lettek. Lefele néztek a babáim :)

2011. okt. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb a fejvégű fekvés. Nekem pont aznap még átfordult a fejvégűből, úgyhogy nem is látszott annyira, mivel feljebb már messzebb van a baba a hasfaltól. A barátnőmnek, akinél lent volt a baba feje, gyönyörű képek és videó lett.
2011. okt. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!