Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hányadik héttől kezdte el...

Ki hányadik héttől kezdte el kimosni a baba ruháit?

Figyelt kérdés

Most 32 hetes vagyok, és nem tudom hogy meddig lesz még jó napos idő,hogy rendesen megszáradjanak a babaruhák.

Ha elkezdem a héten kimosni őket,akkor nem lesznek zárt,állott szagúak a szekrényben?


2011. szept. 15. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az első gyerekemet októberben szültem és augusztus végén mindent kimostam, ariellel , öblítőt nem használtam, szépen kivasaltam őket és beraktam a szekrénybe, nem volt állott szagú, sőt akárhányszor kinyitottam mindig csak a friss ariel illatot éreztem, szerintem nyugodtan kimoshatod már őket.
2011. szept. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én is 32.héten kezdtem el sensitive mosószerrel meg öblítővel, csupa babaillat van tőlük a szekrényben:) most 38 hetes vagyok.
2011. szept. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mosd ki őket nyugodtan most, ha teljessen meg van száradva és utána átvasalod nem lesz semelyik büdös.Én ahogy vettem azután mostam-vasaltam is.Egy tiszta Ikeás dobozba rakosgattam és babaöblítő illata volt mindnek...
2011. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 35 hetes vagyok és még nem álltam neki :))

Mindig halogatom, már a férjem szólt, hogy álljak neki, mert ő nem vasal, az tuti :DD Ma tervezem elkezdeni, csak az a baj, hogy mindig tele van a szárogató, mert a lánykám, a férjem és a saját ruháim is mosni kell. Szinte folyamatosan mosok. Lehet, kéne még egy szárogató??? :D

2011. szept. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ugyanezt a kérdést a minap én is felakartam tenni...én 33 hetes vagyok még nem kezdtem el, bár még megsincs mindene csak pár db ruhácskája van...

az előttem szóló nagyon aranyos volt, soha nem hallottam még a ruhaszárítónak, hogy szárogató :) nagyon tetszett

mindenkinek jó babavárást, szerintem én olyan 2-3 hét múlva állok neki

2011. szept. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is október végén szülök és augusztus végén mostam ki mindent, amikor kánikula volt, így gyorsan megszáradtak.
2011. szept. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát én csak a 38 héten kezdem kimosni baba mosószerrel:)

és csak 2 hét múlva született meg a lányom

26/N lányom most 4,5hónapos

2011. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

augusztusban végén kimostam kivasaltam őket, október közepén szülök, még van 4-5 hetem, de annyi koraszülés volt a környezetben, hogy beparáztam, hogy nem lesz időm mosni

Meg ugye itt van még a "nagy" és apa és anya :-) Egy szárítógép viszont csodákra képes.

Nem lesz állott szagú, nyugodtan moshatod. Én ARIEL+LENOR mosok, még azokat is éreztem, amit a "nagyról" (20 hónapos) tettem le dobozba, de mégis átmostam.

2011. szept. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ma vagyok 38 hetes, második baba. A többséget az elmúlt 4-5 napban kimostam, de vasalni még csak az ágyneműit vasaltam ki, a többire még nem jutott időm.

A fiamnál 37 hetesen csináltam meg mindent.

2011. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 sumergo ***** válasza:

Ma mostam az első adagot!


32+3 hkm

2011. szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!