Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen ma nagyon elkezdett...

14 hetesen ma nagyon elkezdett szurkálni a pocim. Eddig is volt, de mondjuk naponte egyszer kétszer vettem észre, de most sokszor van. Nálatok volt ilyen?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam rákszűrésen, de nem hiszem, hogy az lehet, bár tegnaptól kezdett el így fájdogálni. nagyon megijedtem. Se vérzés, semmi tünet amúgy.
2011. szept. 15. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én 16. hetes vagyok és majd leszakad az alhasam. Két oldalt olyan érzésem van, mintha legalább 500 kilót emeltem volna. Nyúlnak a szalagjaim és ezek bizony nem 1-2 percig, hanem folyamatos, tompa nyomással adják a tudtomra, hogy növekedni szeretne a picurom és ehhez kell neki nagyobb hely. Ha sokat sétálok vagy sietve, akkor meg szúr mint a vesztés. Szerintem ne aggódj, ez teljesen természetes, ha vérzel akkor menj dokihoz, de addig próbáld elfogadni, hogy ez a terhességgel együtt járó "tünet".

Boldog babavárást kívánok.

2011. szept. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!