Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szurkáló érzés a hüvelyben?!

Szurkáló érzés a hüvelyben?!

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy a hólyagomban, a hüvelyem felső részén vagy a hugycsövemben érzek apró szurkálásokat, mintha valaki belülről kis tűvel szúrná. Mi ez az érzés?

Amúgy 34 hetes vagyok és a baba legtöbbször még keresztbe fekszik, nem fordult be, forog, mozog.


2011. szept. 15. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt a baba, illetve a méhszáj az. Lehet nyílik. De az se mindegy h a belső vagy a külső, a belső a "veszélyesebb" , a külsővel nem szoktak foglalkozni. Azért nődokihoz mindenképp menj el, én csak tippelgetek, ő tud igazi választ adni!
2011. szept. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsővel nem értek egyet, a méhszáj nyílását nem lehet érezni.

Amire én tippelek (nekem is volt sokszor), a baba nyom valamit, és a hüvelynél rengeteg az idegvégződés, oda sugárzik.


2 gyerekes anyuka

2011. szept. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 11 hetes leszek holnap. Nekem is volt szurkálás pár napja, pár percig. Mivel elmúlt megnyugodtam. Egyébként én álló és sétáló munkát végzek, 8 órán keresztül csak fél órára ülök le. A szurkálás előtt itthon voltam 3 napig, legtöbbször ültem vagy aludtam, nem sokat mozogtam. A szurkálás ezt követő napon volt és azt hiszem az utáni napon is, mikor elkezdtem dolgozni kb. rá 1 órával. Én a nem mozgásnak tudtam be. Remélem jól gondolom.
2011. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!