Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok. Az...

30 hetes kismama vagyok. Az éjszakai alvást, forgolódást, hogyan lehetséges kényelmesen megoldani?

Figyelt kérdés
Néha nagyon kellemetlen tud lenni, amikor egyik oldalamról a másikra fordulok. Keménynek is érzem a pocakot, de lehet, hogy csak a baba nyomja ki magát? Ráadásul a reggeli ébredéskor is keményebbnek érzem a pocakot. Normális dolog ez?
2011. szept. 16. 06:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem pont reggelre volt mindig nagyon kényelmes, a második gyereknél találtam meg a megfelelő pózt. Nekem a reggelek a jobbak, estére fáradtam el.

A hátam mőgé tettem a szoptatós párnát, és úgy dőltem rá a hátammal, nem kellett tartani magam.

2011. szept. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nagy pocakkal én is szoptatós párnával aludtam. magam mellett volt hosszában a kukac, s arra fordultam rá. nagyon kényelmes volt! probáld ki. ugyan szoptatáshoz nem szerettem mert nem találtam kényelmesnek, de alváshoz nagyon bevált:)
2011. szept. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szoptatós párnával volt nekem is kényelmes.

írj privit, és tudok ajánlani egy olcsó készítőt!

2011. szept. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is tiszta "nyomorék vagyok" reggelre. Szoptatós párna ide vagy oda. Iszonyúan fáj a csípőm és én is keményedek az oldalfekvésre..:(( Igazából még úgy a legkényelmesebb, hogy 1 vékony párna a poci alá, egy a hátam mögé (szopi), ami megtámaszt és egy a lábam közé, ami emeli a pocit. Ez így szép és jó, csak ha fordulnod kell éjjel, akkor borul a rendszer....
2011. szept. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 34 hetes pocakos vagyok, és semmi bajom az alvással. Ha valami rossz helyre kerül, nyomódik, nem jó, úgyis jelez a baba. Hogy őszinte legyek, még hason is sokat alszok, bár próbálom direkt kerülni a hasonfekvést, sokszor úgy ébredek. Olyankor nem is fordulok át, hanem letolatok az ágyról :D

Nálam az elalvás hosszadalmas, mert oldalosan szeretnék mindig aludni, hogy jó legyen a babának. De ő meg hevesen tiltakozik ellene, annyira elkezd olyankor mozgolódni, hogy már szinte fáj. Olyankor mindig "hasabbra" kell fordulnom, és lenyugszik. Nem tudom... Lehet szereti, ha nyomódik, én nem értem...

2011. szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vagy csak azért fészkalódik oldalt helyzetben, mert jobb a vérkeringése a placentának:))))
2011. szept. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!