Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22. héten még be tudom húzni...

22. héten még be tudom húzni a hasam és kemény földön is fájdalom, nyomás nélkül, kényelmesen tudok aludni. Normális ez?

Figyelt kérdés
Persze kevésbé látványos a hasbehúzás, mintha nem lenne ott baba, de még mindig sikerül az amúgy is pici pocakom behúzni. Az elmúlt hónapban pedig többször is voltunk sátorozni, és most hétvégén is még sátorban, matrac nélkül kényelmesen tudtam hason aludni.
2011. jún. 19. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. A terhesség félidejéig általában alig nő a poci. Persze, kivételek mindig vannak. éán anno 22 hetes kismama voltam, mikor az esküvőnk volt... aki nem tudta, nem vette észre :) Pedig szűk ruhám volt. Aztán elmentünk nászútra és közben hirtelen nagyot nőtt a pocakom. 1 hét múlva már nem is tagadhattam volna :)
2011. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ált.a 4. hónap táján "indul be" a növekedés, de ez mindenkinél más. Nekem pl már a 3. hónapban látszott, egy ismerősöm meg már a 6. hónapban járt, amikor kezdett a pocija növekedni.Hason addig aludhatsz, amíg kényelmes.
2011. jún. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Normális, amit írtál. A 20. héten nekem alig látszott, most a 23. hétre meg hirtelen hatalmasat nőtt. Még sokszor alszom én is hason.


Jó kempingezést!

2011. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!