Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Délután teszteltem, a teszt...

Délután teszteltem, a teszt csík jól látható volt de a másik egyáltalán nem.1 óra múlva ránéztem (reménykedve) és láttam hol kéne lennie a másiknak, de nagyon halványan. Ez mit jelent? Volt már másnak is akinek ennyire halvány volt és terhes lett?

Figyelt kérdés

Illetve ha valaki nem terhes akkor picit sem látja hol kéne a csíknak lennie?

A kislányomnál egyértelmű volt a 2 csík, igaz h már 8 hetes terhes voltam..


2009. ápr. 23. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
A 2 csík, az 2 csík, akár milyen halvány is!
2009. ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A tesztet a reggeli első vizeletből kell csinálni, akkor a legerősebb a vizeletben a hcg hormon, úgyhogy csinálj egyet reggel, akkor tuti erősebb lesz.
2009. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos vannak tesztek ahol ún.szellemcsík látható akkor amikor szárad a teszt vagy utána :(

Tapasztalat,számtalanszor jártam így.Mostmár tudom hogy ha baba van,akkor max 5 perc és kijön a csík.Nekem mensi elmaradás után egy nappal határozott pozitív lett kb fél perc alatt.És nem első pisiből.Sajnálom :(

2009. ápr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Novemberben ugyanígy voltam .Elöször semmi és egy fél óra mulva halvány csík.Pár nap múlva csináltam reggel egy másikat az már erősebb volt de még mindig halvány.A menszi kimaradása után 10 nappal már tökéletes csíkom volt.Most 25 hetes kismami vagyok a 3.babámmal.Ebből még minden lehet.Nekem a doki azt mondta hogy valószínüleg később fogant és azért volt olyan sokáig halvány.De ha már egyszer halványan látszik akkor ott már baba van hiszen a HCG csak akkor van jelen a szervezetünkben.Sok sikert,írd meg mi lett drukkolok.
2009. ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is halványabb volt a tesztcsík mint a kontroll. (6 hetesen)

Valószínű, hogy még fiatal a terhesség és nincs annyi HCG a vizeletben, hogy erős reakciót hozzon létre.

2009. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ebben a hónapban jóval később volt peteérésem és feltételezem h korai volt, de annyira reménykedem..

Úgy szeretnék még egy picikét!

Mindenképp megírom mi lett belőle ha lesz belőle egyáltalán vmi..

Szorítsatok!

2009. ápr. 23. 17:32
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem baba van a pociban!!

Nekem is halvány csík volt az egyik,nem kicsit halvány!!Ha jól emlékszem 3 teszten is.

Párom el sem hitte,hogy terhes vagyok.

szóval gratulálok!!

2009. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, én még örülni semmiképp nem tudok amíg nincs egy erős pozitív eredményem..

pusz Nektek!

2009. ápr. 23. 19:05
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha feszül a melled és sokkal többet jársz pisilni,mint eddig,akkor tuti.Nyugodtan elhiheted.

Én megéreztem az elején,ezért vettem hamar tesztet,de belül tudtam,hogy az vagyok.és lám,30 hetes..

2009. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem olyan halvány volt az első tesztem, hogy tényleg azt hittem, hogy csak én képzelem oda, aznap 100x megnéztem még... majd másnap picivel erősebb lett az újabb teszt és harmadnap egyértelműen lett pizitív. Aztán csináltam még 6-ot, mert 7 év után gondolkhatod, hogy mennyire nem tudtam elhinni :-))) 9+1 hetes kismama

2009. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!