Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héttöl lehet észre...

Hanyadik héttöl lehet észre venni, ha netalán beteg a baba?

Figyelt kérdés
nem tudom mi van velem,de valahogy nagyon félek ,hogy ne adj isten valami baja van a babának...16 hetes kismama!(nem tudnám elviselni,ha elvesziteném )
2011. szept. 17. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan betegségek, amiket csak a baba megszületése után lehet "észrevenni". De a 12. és a 18. héten csinálják a genetikai (nagy) ultrahangokat, te a 12. hetesen nyilván már túlvagy. Ha baj lenne, mondták volna az orvosok, nyugi :)
2011. szept. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lehetsz 100%-ig nyugodt, de próbálj meg ne erre gondolni, inkább élvezd a terhességedet!

Meglátod, ha megszületik sokkal több minden miatt fogsz majd aggódni! :-)

Én is izgultam, nehogy vmi baj legyen és azt mondogattam, ha végre megszületik, majd megnyugszom... Na ja! Azóta minden más miatt aggódom, de át az anyaság (apaság) ezzel jár! :-)

2011. szept. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt mindenki átéli. Mindenki retteg ettől. Próbálj másra koncentrálni. Az első babánkkal én figyelemelterelésként üvegfestéssel kezdtem foglalkozni. Már iskolás és nagyon jó tanuló.

Szóval nyugi.

2011. szept. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, én most vagyok a 17. hétben és bizony néha nekem is megfordul a fejemben de tudod főként akkor, amikor a terhességgel kapcsolatos oldalakat böngészem. A párom mondta, hogy letilt a netről és mehetek Isten hírével. Én azt javaslom, hogy hallgass a belső hangodra (nekem mindig azt mondja, hogy minden rendben van még ha izgulok kicsit, akkor is érzem) és próbálj relaxálni. Pihenj sokat, hallgass sok zenét, beszélj a babádhoz, rá koncentrálj ne arra, hogy esetlegesen beteg lesz. Ez neked sem tesz jót és neki sem.

Boldog babavárást.

2011. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!