Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem árt a sex orgazmussal a...

Nem árt a sex orgazmussal a babáknak a korai szakaszban?

Figyelt kérdés
Mondjuk napi 2 és még csak pár hetesek (8).
2011. szept. 17. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha ártana akkor valszeg már kihalt volna az emberiség

de nem így van

szal csak nyugodtan akár az utcsó percig is ha a doki el nem tilt .-)))

2011. szept. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

13 hetes vagyok, és semmi problémánk nem volt még :) egyszer kicsit hevesebbek voltunk a kelleténél, akkor fájt vagy félóráig a hasam, de sikerült elaludnom és reggelre már elmúlt, és semmi bajunk nem lett.

Csak nyugodtan, de óvatosan azért! :)

2011. szept. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De jó nektek! Én 14 hetes vagyok de egy porcikám sem kivánja sexet!
2011. szept. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Két hete voltam uh-n 8 hetesen. Akkor nem volt semmi gond. Tegnap újból voltam, hematómát (vérrög) találtak a baba mellett. A doki le is tiltott azonnal a szexről. És hetente kell mennem uh-ra, amíg el nem tűnik.

Azt mondjuk senki nem állította, hogy a szex miatt keletkezett volna a hematóma.


Tehát vannak esetek, amikor nem lehet szexelni terhesség alatt.

2011. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Eddig én sem kívántam, de valahogy most mégis. ÉS azon agyaltam, hogy nem okoz e az orgazmus méhösszehúzódást és az meg korai vetélést vagy mit.

Szóval azért ott a para. Óvatosak vagyunk nem vadulunk, de ami jó az jó.

2011. szept. 18. 11:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Iker terhesség?Mert többes számban beszélsz...
2011. szept. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
IGEN!!!! :D
2011. szept. 19. 08:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Gratula az ikrekhez, kérdező :) Próbálgassatok pózokat nyugodtan, de most még 5-6 hónapig csak a legkényelmesebbet válasszátok. Ha lustapóz, akkor is. :) (Én személy szerint 8. hónaptól már nem szeretnék kockáztatni koraszülést, tehát akkor abbahagyom. Ki tudja?...)

Érdekes, mióta teherbe estem, azóta csak jobban kívánom a páromat, az együttléteket, bár az orgazmust annyira nem, mert az fáj, inkább csak az érzést, hogy együtt vagyunk.

2011. szept. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!