Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet-e...

Terhesség alatt lehet-e Energia italt inni? (1-2kortyra gondoltam nem pedig 1kartonnyira) mielött még belém kötnétek!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
lehet, nyugodtan. azért nem ajánlják, mert magas a koffeintartalma. Na és elég szénsavas, a terhességed elején lehet, hogy rendesen megkeveri a gyomrodat. én napi 2 kávét megittam a terhesség alatt is. előtte sokkal erősebben kávéztam. az elején letettem teljesen, majd a védőnő rosszul lett, hogy milyen alacsony a vérnyomásom. aztán összeestem egyik nap a boltban, utána mondta a védőnő, hogy igyak kávét inkább, még az is jobb, mint ez. szóval semmi bajod nem lesz egy kis koffeintartalmú dologtól!
2009. ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
elvileg nem, rá van írva, de én is szoktam inni a pároméból egy két kortyot, ha megkívánom. szerintem annyi nem okozhat gondot elvégre teli van értékes dolgokkal is! :)
2009. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ok!köszi:)
2009. ápr. 24. 09:43
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
nem rég volt szó a kóláról. sztem ez sem káros ha nem viszed túlzásba.
2009. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
A 3D 4D uh-n szokták mondani,hogy a kismama igyon meg egy energiaitalt fél órával a vizsgálat előtt.Akárki is pontozza le itt a válaszokat nem 1 egész üveg naponta hanem alkalmanként 1-2 korty.Én nem iszom,mert nem terhesen is rossz ize van számomra,de ennyitől tényleg nem lesz bajotok.Sőt!Szerintem rosszabb ha kívánkozol utána..Minden jót!
2009. ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
juj én is nagyon kívánoom.most találtam olyan energiaitalt, h koffein- és taurinmentes, de mégis rávan írva h terhes kismamák nem fogyaszthatják. de miért? a többi összetevő miatt?!
2009. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%

A következő kérdésed legyen ez:"Terhesen lehet cigarettázni?"

Téged nem világosított fel a védőnő ezekről a dolgokról.Szomorú,ha 9 hónapot nem bírsz ki ezek nélkül a babád érdekében.

Nem érdekel a lepontozás...

2009. ápr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Direkt kiírtam hogy nem 1kartonnyiról beszélek és nem kell kiosztani..szóal aki ilyet ír inkább kíméljen tőle...köszy:)
2009. ápr. 24. 10:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kávézom, mert szörnyű alacsony a vérnyomásom, és néha iszom energiaitalt, ha nagyon meleg van olyan jól tud esni, jól behűtve.

Nagy mennyiségben (4-5 doboz felett/nap) káros, mert az ilyen szénsavas, cukros stb. löttyök gátolják a kálcium beépülését a csontokba. De ez terhesség nélkül is így van.

1-2 korty nem árt hidd el.

34 hetes egészségügyis kismami

2009. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!Hidd el nem rosszabb mint a cola.

En a terhesseg elso honapjaiban(borzaszto emelygos,hanyingeres voltam enni sem birtam) ha nem lett volna mindig egy kis hideg cola a hutoben lehet h elfogytam volna.

Az mindig segitett rajtam.

A par kortytol nem lesz semmi bajod,hidd el.

En sem liter szamra ittam a colat hanem mindig csak parkortyot.

30 hetesek vagyunk es minden rendbe velunk.

2009. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!