Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Toxoplazmozisnak lehet valamif...

Toxoplazmozisnak lehet valamiféle enyhe bőrelváltozás a tünete?

Figyelt kérdés

Van a combomon egy enyhén pirosas folt, de nem nagyon látszik de vagy 3 hete ott van és egyre terjed lassacskán. olyan mintha egy picit pirosasabb lenne mint máshol és nagyon kicsit hámlik, olyan mintha ki lenne száradva egy kicsit.

10+6 km


2011. szept. 19. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:

És miből gondolod, hogy toxoplazmózis?

Valószínűleg ki van száradva, vagy valami ekcéma féle.

2011. szept. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert egy parás tyúk vagyok és ha valami beférkőzik a fejembe azon agyalok napokig hetekig, sajna ilyen hülye vagyok. Ez a második terhességem és most kivételesen nem azon parázok hogy el ne vetéljek, hanem hogy nehogy fertőzött legyek. Azt hozzáteszem, hogy falun nőttem fel és még igazi gyerekkorunk volt. macskákkal nyulakkal csirkékkel tehenekkel találkoztunk minden nap és reggeltőél estig a szabadban voltunk.
2011. szept. 19. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:
torch vizsgálat? hmmm????
2011. szept. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el toxo szűrésre, kb. 3-5 ezer forint és 1 nap alatt megvan az eredmény. Én is most voltam, a magam megnyugtatása végett! 27 hetes km
2011. szept. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elmegyek csak még ezen a napokban kezdtem parázni eddig nem volt eszemben.
2011. szept. 19. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!