Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettenetesen félek a szüléstől...

Rettenetesen félek a szüléstől. Nagyon nem bírom a fájdalmat. Ti nem éreztetek ilyet? Hogy lendültetek át ezen?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok, de ha már a szülésre gondolok, görcsbe a gyomrom. Persze mellette várom is nagyon, hogy végre magamhoz ölejem, lássam a kis arcát.
2011. szept. 19. 14:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
a varázsszó az: EDA
2011. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én sem bírom a fájdalmat, nagyon féltem a szüléstől. De túl lehet élni, ráadásul az EDA is könnyít rajta. Nekem sajnos nem vette el a fájdalmat, és így is nagyon fájt, és azt hittem ott, hogy soha többet, de szülés után pár héttel már gondolkoztam a következő babán:) Hidd el, túl lehet élni és a baba mindent feledtet!
2011. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Próbálj meg nem gondolni erre, ne görcsölj rá, mert az ilyen erős félelem a szülésedre is kihat, megnehezíti.

Kérjél EDA-t, ettől nem kell félni, nem okoz bénulást, meg hasonlók, ellenben csodálatos hatása van... tényleg elmulasztja minden fájdalmadat. Én még aludtam is egy jót, amíg hatott az EDA. :)

2011. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy félelmeim voltak, de amikor oda kerültünk, nem volt időm a félelemmel foglalkozni, és amikor kibújt a picúr, akkor mindent elfelejtettem. A világ legszebb érzése! A fájdalom ellenére! :

8 hetes kislány anyukája

2011. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én most, a második babát várva is úgy gondolom, hogy EDA híján, lehet, hogy nem élem túl... Persze biztos kibírtam volna anélkül is, ha muszáj lett volna, de nagyon sokat segített!
2011. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

:) attól még a vajúdás is fáj, hiába van ott a végén az EDA

szzóval, nem kell félni, nem vészes egyáltalán.

teljesen másmilyen fájdalomról van szó és másképp is fogod megélni. sokat segít,hogy van értelme :)

meg aztán mások is túlélték már

ja igen, és mikor megpuszilod és rád teszi, el fogod felejteni, hogy hogyan is fájt

2011. szept. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Háát, aki nálam jobban félt, vagy tűri a fájdalmakat, az már festi magát :))


De túléltem, és EDA-ra sem volt idő, 1,5 óra alatt megszültem, normális úton. :)) Bent volt a legjobb barátnőm velem, így kibírható volt.

2011. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

első


2 nagy babát szültem eda-val, vajúdás NEM FÁJT,

A kitolást mind a kettőnél már éreztem, de az nem fájdalomnak hívnám, hanem inkább valami kellemetlen feszítő érzésnek

2011. szept. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én napokon belül szülök,rettegek mert már tudom milyen. Nálunk nem adnak EDA-t csak úgy szóval ez halott ügy. De arra gondolok, ha egyet már túléltem túl fogom ezt is.
2011. szept. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Megpróbálok nem rágörcsölni, meg a párom is ott lesz segít, biztos az is sokat számít majd. Megpróbálok majd arra gondolni mindjárt a karomban tarthatom az én kis gyönyörűségem :) Köszi nektek :)))
2011. szept. 19. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!