Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez vetélés lenne vagy késett...

Ez vetélés lenne vagy késett menszi?

Figyelt kérdés

1éve kezdődött,hogy kiderült hogy PCOS vagyok. Egy ideig csak Norcoluttal jött meg. Már több mint fél éve tünetmentes voltam,időbe és normális mennyiségben jött meg. Bár már a múlthónapban 3napott késett.

És a mostani sztorim itt kezdődik. Megszakítással védekezünk a párommal,szóval akár terhes is lehettem. Utoljára március 11.-én volt meg! Nem jött meg most áprilisban időben. Rögtön a terhesség jutott eszembe,mert akadtak terhes tüneteim is. Vagyis gondolom azok voltak. Szóval ha kismama vagyok/lettem volna lassan 7hetes lennék. Tesztet még nem is csináltam,mert aztán eszembe jutott hogy visszajött a PCO-M. DE most délután elkezdtem vérezni. Nekem a menszim legelső napján barnás szokott lenni,most meg rögtön piros volt. Szerintetek most ez egy vetélés lesz,vagy egy elkésett menszi? csak akkor nem értem miért volt néha émelygésem és sűrű pisilési ingerem?

S.O.S. LÁNYOK!!!!


2009. ápr. 24. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát akár terhes is lehetsz/lehettél. Szerintem most vegyél egy tesztet és csináld meg, az egyenlőre beigazolja, hogy van/ volt-e baba. Holnap pedig az első dolgod az orvos legyen, hogy megnézze mi lehet a gond, ha pozitív a teszt azért, ha negatív akkor meg azért.

2009. ápr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,

Egyetértek az előttem válaszolóval,csak annyiban egészíteném ki,hogy ha a teszt terhességet mutat akkor azonnal menj be egy kórházba és vizsgáljanak meg!!Jó lenne tudni,hogy megcsináltad-e a tesztet.?

Szorítok!!

22 hetes km.

2009. ápr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!