Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor menjek orvoshoz? Húzódik...

Mikor menjek orvoshoz? Húzódik, fájdogál a hasam nem görcs 13 hetes kismama vagyok többi lent

Figyelt kérdés
Hétfőn lesz a dokimnál magánrendelés de most hétfőn voltam genetikain, azelőtt meg nála igaz a méhszájat nem nézte. Most vagy 2 napja húzódik a hasam de nem tudom hogy a szalagok meg az izmok húzódnak e vagy keményedek. Nem múlik hiába fekszek és szedem a magnerot-ot. Ez a második terhességem az elsővel is sokat keményedtem de nem egyfolytában hanem azért az elmúlt a fekvéstől stb. Szval nem bírom eldönteni hogy most ez mi. azért vacillálok a dokin mert egy alkalom 10rongy és 24.-én úgyis mennem kell majd
2011. okt. 7. 12:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja az lemarad, hogy eszméletlen sokat nőtt a hasam az elmúlt néhány napban és 1kg-ot híztam is múlthét óta hirtelen. Ja és nagyon puffadok.
2011. okt. 7. 12:15
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A leírtakból én a szalagok nyúlására tippelek. Ha voltál már terhes, akkor tudod, milyen a keményedés. Ha nagyon aggódsz és nem akarsz 10e-t költeni most is a dokira, akkor esetleg egy gyors kérdés egy sztk-s dokinak?
2011. okt. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálunk az sztk-ba menni=öngyilkosság. az első terhességemmel voltam egyszer és megfogadtam hogy csak a legnagyobb baj esetén megyek be megint.
2011. okt. 7. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Szalagok húzódásának tűnik. Minden trimeszter elején szokott lenni, persze lehet köztes időben is, de ez teljesen általános. Nekem minden terhességemnél volt, 12 és 24 hét környékén. Pár napig kellemetlen, aztán elmúlik.

Szerintem a keményedés az más.

De persze ha nagyon izgulsz, akkor tényleg doki.

2011. okt. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap megint végig fájdogált a hasam és mikor kicsit megnyomtam a köldököm alatt a pocakom de tényleg egy icipicit a gátnál egy nyomást éreztem nagyon rossz volt aztán elmúlt. Nem is gondolkodtam tovább bejelentkeztem a dokihoz, persze mondanom sem kell hogy azóta semmi bajom de most már mindenképpen elmegyek pénz ide oda. Idegeskedni nem fogok még 2 hétig az tuti, amúgy is volt már egy koraszülésem akkor megnyílt a méhszáj úgyhogy ezzel a babával még parásabb vagyok.
2011. okt. 10. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!