Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes a Pocaklakónk,...

37 hetes a Pocaklakónk, nemrég abbahagytam az Elevit szedésést. Mióta nem szedem, többx megéhezem. MItől lehet ez? Jobb, ha mégis szedem?

Figyelt kérdés

Azért hagytam abba,mert riogattak,h nagy lesz a baba,(a Kisfiam 3800 grammal született anno,vele végig szedtem),és hogy a vitamin növeli az én étvágyamat,stb.Ehhez képest,azóta tőr rám hirtelen éhség,ami előtte sosem volt...

Hizni eddig 5 kg-ot hiztam,tehát nem hiztam "tőle".

szedjem,ne szedjem,szerintetek???


2011. szept. 20. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem már mindegy, hogy szeded-e vagy sem, hiszen már közel a szülés ideje. Én a 28. héten hagytam abba a szedését, mégis hasonló súllyal született a babám, mint neked az első. Az a plusz 5 kg nagyon jó, hogy csináltad? Amúgy könnyű gyors szülést!
2011. szept. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi,úgy legyen:-)

Valószinű azért "csak " ennyi,mert az elején elég sokat hánytam...

Pont ezért nem értem,azt mondják,a vitamin étvágyat csinál,ehhez képest nekem nem csinált,sőt,kevesebbet ettem,mintha nem szedtem volna,sztem.

Arra gondolok,lehet igy fel volt töltve a szervezet és nem hiányzott semmi...

Minden jót!

2011. szept. 21. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!