Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy terhes vagyok?...

Lehetséges hogy terhes vagyok? 25 éves vagyok, kb. másfél évig nem menstruáltam, mivel abbahagytam a fog. Gátlót, és utána nem jött meg.

Figyelt kérdés
Voltam mindenféle kivizsgáláson,pajzsmirigyalulműködést diagnosztizáltak,szedek rá gyógyszert már 5 hónapja,és múlthónapban spontán megjött,viszont most vártam hogy megjön,de nem.Voltak tüneteim,amikből azt hittem hogy megjön,de sajnos nem,fájt a mellem,szúrkált a petefészkem hol egyik oldalt hol a másik oldalt,és a mellem még mindig fáj,ma vagyok a 41.napon.Létezik olyan hogy valaki terhes,de nincsenek tünetei??
2011. máj. 23. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
olyan létezik hogy nincs tünet, tesztelj egyet és akkor tutire megtudod
2011. máj. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes. Tesztelj!
2011. máj. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is jártam így fog.gátló szedése után, és kiderült, hogy PCOS-m van.

2011. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A 3.válaszolótól kérdezném,hogy neki mennyi idő kellett hogy rendesen visszaálljon a ciklusa?És hogy magától jött meg vagy gyógyszerrel tudták beállítani?

És azóta mi a helyzet??

2011. máj. 26. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

3. vagyok.

Nem volt meg kb. 1,5 évig aztán gyógyszerrel(Norculut) meghozták, akkor jöttek a kivizsgálások. Így derült ki a PCOS.(Amit már évek óta sejtettünk.)

Diétáznom kellett, fél év és -17 kg kellett egy spontán mensihez, ezt követően kb 2 havonta jött meg, végül -26kg után 2x egymást követően jött időben a mensim és sikerült teherbe esnem. Most már 2 éves és 4 hónapos a fiam. A szülés után újra 2 havonta jött meg, és amikor pár hónapos próbálkozás után sem sikerült a kistesó, a nőgyógyászom felírta a merckformint. Ekkor a fiam 1,5 éves volt. A merckformint elkezdtem szedni és rögtön beállt a ciklusom 29-31 naposra, nem volt kihagyás és most már a 27. héten vagyok a második fiammal.

Itt bővebben olvashatsz a PCOS-ról: [link]

Üdv, Évi

2011. máj. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!