Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekora a valószinüsége hogy...

Moncsycsy kérdése:

Mekora a valószinüsége hogy felszivódik a petezsák?

Figyelt kérdés
Egyhete szerdán voltam vizsgálaton hogy terhes vagyok e!a doki hüvelyi uh-val látta a 9,2mm-es szabályos petezsákot! Ma ujra kellet mennem de semmi nincs elküldött vérvételre! A multhéten méhenbelüli terhességet mondot és ma azt mondta lehet méhenkivüli de lehet felszivodott!ennek mekora az esélye?
2011. szept. 21. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem 2 vetélésem volt.a 3. jelenlegi sikeres :)-végre.

A 2. missed ab volt az első spontán.

A miss.ab.-nál volt 2szabálytalan petezsák és 1 szabályos. Mondták a 2 szabálytalan valószínű felfog szívódni így is lett 1 hét múlva már csak a szíbályos volt meg aztán a 8.héten életjelenség miatt ő se maradat meg.Érdekes műtét előtt láták az embrio telepet azt is hogy incs életjel majd a műtét utáni zárójelentés azonos lett a spontánossal hogy nem találtak semmi magzati elemet.

Sajna van ilyen és enm tudnak rá magyarázatot. Van amelyik megakar maradni és az is amelyik nem.Sajna előjele nem volt csak a spontánosnál (vér-görcs)ha felszívódott talán nem kell műteni ez a "szerencsésebb" ,mert a lamináriát senkink nem kivánom.NE aggódj fel a fejjel majd 6 hónap pihit fognak írni,de én találtam egy dokit aki mondta nem kell várni 6ot így 2 hónap próba után elsőre sikerült és azóta 25hetes a kislányom és már alig várom a márciust...Ha eleve látta a petezsákot nem lehetett méhenkívüli.Sajnálom tudom mit érzel...

2011. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
életjelenség hiánya miatt nem maradt meg -a hiánya szó kimaradt
2011. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!