Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora a valószínűsége hogy...

Mekkora a valószínűsége hogy a baba betegen születik?

Figyelt kérdés

Rokonoméknál az 5.hónapban derült ki h terhes a barátnő, ekkor mozdult meg a baba, addig viszont a kismama -állítólag- minden hétvégén ivott,bulizott, és dohányos.

Van az ismeretségi körötökben vki, aki hasonlóan járt és semmi baja a babának?


2011. szept. 30. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van ismerős, Ő tudta az elejétől kezdve, hogy baba van a pocakjában, de ő továbbra is cigizett, ivott. Apuka alkoholista. Szerencsére a kicsinek semmi baja nem lett. Azóta felnőtt, már általánosba jár és 4-es a bizije mindig!Apuka és Anyuka elváltak. Apuka meghalt. Anyuka a Nagyiékhoz költözött az akkor még 3 éves kisfiúval, így "megmenekült" a kisfiú. (Kosz, mocsok, kaja nélküliség volt, sokszor Anyu adott rá tiszta ruhát mikor átjött hozzánk, úgy evett mint aki akkor kapott életében enni(szó szerint zabált). Nagyija megmutatott/megtanított neki mindent!


Hogyhogy csak 5. hónapban derült ki? Mensije?

2011. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én akkor sejtettem kezdeni, hogy terhes vagyok, amikor május 1én nagy berúgtam, és a következő napot végig hánytam.Csináltam tesztet utána, de negatív lett.Dohányoztam tovább, meg minden abban a tudatban, hogy nem vagyok terhes.Aztán mikor már 5 napja késett a mensim, akkor csináltam tesztet, és az már 2 csíkos lett!!Hát mondanom sem kell, megállt bennem az ütő!!!Nagyon aggódtam, hogy mekkora egy h.ülye vagyok..Minden vizsgálatra elmentem, hogy van e valami baj, de szerencsére semmi!Most már a leánykám 8 hónapos és csak úgy kicsattan, állandóan mosolyog, nagyon jó kedélyű baba.(Nem dohányoztam és ittam a terhesség további részében!!!)
2011. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Egy ismerosomnel az anyuka vegig cigizte. Az elso (kisfiu) dongalabbal szuletett, a masodikat (kislany) szuletese utan muteni kellett (azt hiszem a tudejevel). A harmadik egeszseges lett. Ugy nem kell hozzatennem, hogy az anyukanak (apukanak sincs) nincs tobb esze, mint egy paradicsomnak! :( Nnnna es most johetnek a lepontozasok a paradicsomoktol :P :)


Nem mondom, hogy a cigitol volt. Van olyan ismerosom is, akinek semmi baja nem lett a babanak...de benne van!

2011. szept. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Donga láb nem a cigizéstől lett,az genetikai baj.

Azt ne keverd ide.

2011. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi. :) Mondtam h nem biztos, h a cigitol :) Nekem csak az a furcsa naluk, hogy 3-bol 2 "serulten" szuletett!
2011. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Oké,amugy a többi lehetséges cigitől..remélem azóta helyre jöttek a gyermekekés egészségesek.
2011. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Abbahagyta a gyógyszert, kimaradt a menzesze, elkezdett hízni,ezeket a gyógyszernek tulajdonította és a 3. hónapban egyszer csak megjött neki, gondolom megnyugodott h akkor nem gyerek és amikor megmozdult, akkor ment dokihoz.

Többet nem tudok róluk, de nem hagy nyugodni a gondolat h egy nő ennyire nem figyel a testére, én a 2. héten már tudtam h babát várok, igaz, tervezett volt.

A dohányzás durva következményekkel jár, anyósom-szerinte orvosi engedéllyel-napi 1et szívott, férjem asztmás. De legalább anyósnak volt 9hónapig rendszeres sz*klete, baromira megérte, nem?:-(

2011. szept. 30. 20:40
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátom anyja, apja ivott. Terhesség alatt is. Cigiztek is. Problémamentes volt a terhessége is, és a volt párom is egészséges, szép teremtés. Erős fizikumú, helyes fickó. Sokkal jobban felfújják az ilyen dolgokat, mint azt a valóság alátámasztja.
2011. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem anno a védőnőm és a dokim is azt mondta, hogy nagyobb stressz a gyereknek és sz anyának, ha egyik napról a másikra leteszi a cigit, mintha fokozatosan csökkenti az adagot.
2011. okt. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Remélem aki terhesen dohányzik szülés után bezárkozik a picivel egy szük helységben és ejsziv ott vagy három szál cigit egymás után és közvetlenül a gyerekre fujja a füstöt!!!!!!!!!!!

Ugyan azt tenné vele mint amikor a pocakban van!

Szánalamas hogy vannak ilyen nők!

Én 18 éves koromtól dohányos voltam az elsö pozitiv teszt óta nem gyujtottam rá pedig imádtam cigizni,és nem hiányzott egy pillanatra sem.

Gyenge aki nem tudja letenni és önző!!!!

Lehet lepontozni de ez nagyon fel tudja cseszni az agyam.


32éves 32 hetes km.

2011. okt. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!