Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felcsapta a forrásban lévő...

Felcsapta a forrásban lévő víz a pocakom egy csepp forró víz, ez megfog látszani a babán?

Figyelt kérdés
24 hetes vagyok forraltam a vizet és amikor levettem a fedőt a pocakomra csapott a víz és egy picit ég, fáj, de ne is piros igaz csak pár perce történt, megfog látszani a babán, megijedtem?
2009. ápr. 25. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hogy latszodna meg? ennyi erovel minden baba nadrag gumi mintazattal szuletne.
2009. ápr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog történni semmi. Ne ijedj meg, ez csak babona. Velem is történt ilyen, gyönyörű hamvas a kislányom bőre.
2009. ápr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ:)
2009. ápr. 25. 11:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam ilyeneket, hogy ha terhesség alatt a kismamit valamilyen sérülés éri, akkor a babán ugyanott lesz valamilyen folt, anyajegy, vagy valami. A terhességem alatt pont karácsolykor a párom véletlen rácsapta a kocsiajtót a hüvelykujjamra, bevérzett a körmöm, meg az első ujjpercem is, de a babó ujján nem látszik semmi (most 5 hetes). Úgyhogy szerintem nem kell aggódnod:)
2009. ápr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért éjedtem meg mert hallottam már ilyet, hogy egy kismamát megdobtak egy eperrel és a baba arcán meglátszott a folt halványan ez így elég éjesztő, de lehet csak valaki feltunungolta a története és nekem egyből ez jutott eszembe.
2009. ápr. 25. 11:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon remélem, hogy ez csak babona...:) Én világ életemben olyan voltam, hogy mindig ért valami kisebb baleset. Tegnap pl a kezemet vágtam meg, de főzés közben rendszeresen sikerül "baleseteznem". Egyik sem komoly sérülés, de szinte minden nap mondjuk forró víz cseppen rám, esetleg olaj, de egészen képtelen dolgok is fordultak már elő. Én ezekkel olyan nagyon nem foglalkozom, mert egyszerűen nem tudom elképzelni fizikailag hogyan lehetne ezeknek köze a baba külsejéhez. Mondjuk nem a pocimon vagy annak közelében érnek a "sebesülések":).

Boldog, további sérülésektől mentes babavárást!:)

17 hetes pocakos

2009. ápr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Szia!


Én is úgy gondoltam, hogy babona nem is foglalkoztam vele, de mikor a kisfiammal terhes voltam megégettem a pocimat vasalóval. A kisfiam úgy született, hogy a hasán van egy háromszög alakú bőrelváltozás, hogy mi lehet nem tudom, de a védőnőt kérdeztem akkor ő is azt mondta, hogy szerinte nem attól van. De tény hogy ott van és elég érdekes! Nem megijeszteni akartalak, biztos csak babona de néha elég furcsa dolgokat produkál az élet!

2009. ápr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Voltak már ugyanilyen babonás kérdések. Én személy szerint nagyon ki tudok akadni az emberi butaság ilyen mértékű megjelenésén. Szerintem ha egyáltalán valaki egy hangyányit is konyít a materalista nézetekhez és épp ésszel belegondol ennek valószínűségébe, akkor élből elfelejti és bolondnak tartja az ilyen híreket és ezt híresztelő embereket.
2009. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát akkor az én picikém dalmata lenne az tuti:) Iszonyat ügyetlen vagyok mostanában, ráadásul én a nagyszemű nokedlit szeretem, amit kanállal szaggatok, és eléggé fröcsköl... Nem kevés víz landolt különböző testrészeimen:)

Boldog Pocakosodást!

34+ 1 hetes km

2009. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Én is hülyeségnek tartottam amikor anyukám mondta, hogyha megütöm valamimemet ne fogjam meg mert rajta marad a babán a nyoma.

Amikor terhes voltam a forró edény széléhez ért a karom, hát hogyne fogtam volna meg. A pici fiam popólyán ugynolyan formályú barna folt van mint nekem az égés helyén.

2009. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!