Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki babájának volt 180...

Valaki babájának volt 180 körüli a szívhangja 8. -9. hónapban?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka? Mit csináltak vele?
2011. szept. 22. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
nálam volt ilyen.36 hetes uh-n 180-200 volt a fiam szívhangja.a doki elküldött nst-re másnap.akkor már nem volt semmi,teljesen normális volt a szívhang.akkor nagyon aktív is volt egyébként mikor az uh-t csinálták.utána minden alkalommal minden rendben volt.
2011. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34 hetesen volt 175-ös szívhangja! Semmi gond nem volt,éppen ébren volt és mozgott! Csak ennyit jelent!
2011. szept. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 35. héttől jártam nst-re ott 180-as volt a kislányom pulzusa ezért sűrűbben kellett mennem és majdnem minden alkalommal felraktak a szülőszobára tartós ctg-re! Ahol mindíg egy fokkal jobb lett így hazaengedtek! Majd a többedik alkalomnál kiderült hogy az én pulzusom is 140-es volt az átlag 70-80-hoz képest! Azt mondták valószínű én ragasztom rá a babára! Persze hogy tiszta ideg voltam ezek miatt az értékek miatt! majd a 37. héten 210-volt babám pulzusa és meg is császároztak!Sokáig megfigyelték születése után de hála az égnek nem volt semmi gond! Szerencsére most sincs, már négy hónapos az én kis HARCI MANCIM!! Tehát én voltam a hunyó, miattam volt magas a pulzusa! Ne idegeskedj nem lesz semmi gond! Fő a nyugalom!! Üdv. Heni
2011. szept. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen pici babáknak,meg még születésük után is duplája az ember szívverésének.Nekem a védőnőm azt mondta ez normális.
2011. szept. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
140-160 között a normális! Heni
2011. szept. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A normál 120-160 között van, a 180 már kissé magas. Ezért tettem fel a kérdést.
2011. szept. 26. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!