Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények a Quinny Freestyle...

Vélemények a Quinny Freestyle XL Babakocsiról?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi már 3 éve használjuk,imadjuk!!

Tényleg szuper strapabiro,Eros,stabil.A mozeskosarat sajnos nem használtuk sokáig:a kisfiam elég aktív volt már újszülött korában is.Sírt benne sokat,mert nem látott ki.3 honaposan már a sport részét használtuk,azóta imádja,pedig már nagyfiu!Semmi problémánk nem volt vele,pedig voltunk vele erdoben,sárban,homokban-nyaralaskor.Apaval futashoz,velem gorkorizashoz használjuk.

Jön a kisteso,természetesen o is ezt fogja használni,bár a mozest lehet,lecsereljuk egy Maxi Cosi hordozora-Romerunk van.

2011. szept. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a 3xl-t szeretem mert bolygós a kereke elöl, én a sima kerekűvel (vagy a 4 fix kerekűvel pláne) nehezen boldogulok mivel nem kanyarodik magától.
2011. szept. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
én a Quinnyt nem szeretem. sokkal drágább, mint amit tud (szerintem).
2011. szept. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elso vagyok,nekünk is 3XL van!

Szerintem megéri a pénzét.

2011. szept. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!