Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok miért görcsöl...

34 hetes vagyok miért görcsöl a hasam (mensi szerü) ha nagyvécéznem kell?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy keményedik a hasad. Ennyi hetesen már nem gond.

Gondolom méhösszehúzódásod van. Fáj is? Mert ha nem, akkor szerintem semmi gond ezzel, ha fáj, akkor talán megér egy dokit.

2011. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szokott keményedni az egyàltalàn nem fàj ...de ez a mensi szerü nagyon..
2011. szept. 23. 13:44
 3/5 anonim ***** válasza:

én is így voltam tegnap délután, meg este. Majd meg bolondultam. Kipróbáltam a meleg vizes fürdőt, meg bekaptam 2 magnéziumot és lefeküdtem pihenni. Este 10 fele éreztem, hogy már jobb és tudok mozogni, forgolódni az ágyban fájdalom nélkül. A keményedéseim nekem sem szoktak fájni. De ez megijesztett, pedig már a 3.gyerek.

33 hkm

2011. szept. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és az elözöeknél nem volt ilyen érzésed??
2011. szept. 23. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:
csak az utolsó hétben, az elsővel, de nem a pocim fájt. De ő 39 hétre született, a másodikkal meg a 41. héten indítottak. Mind a kettőnél a derekam szakadt le. Így nekem is új volt ez az erős görcs a pocakomban.
2011. szept. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!