Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mik a kilátásaim?

Szerintetek mik a kilátásaim?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 36 hetes kismama vagyok 2000-es méhnyakkal, 3-as érettségű lepénnyel, napi 2-3x10 perces görcsölgetésekkel! Az orvos amikor meglátta a leletemet, azonnal tüdőérlelőt adott be! A babám farfekvéses! Szerintetek meddig húzom? Előre is köszi a válaszokat!
2011. szept. 25. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
36 hetesen tüdőérlelő? Minek. Kora alapján koraszülött, de nem 34 héten aluli. Sztem az orvosod túlaggódó. Nyugodt lehetsz, ha megszülöd most, akkor sem lesz baj.
2011. szept. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem értem minek kellett a tüdőérlelő, betöltött 36.hét után már nem számít koraszülöttnek.2000 méhszáj még teljesen zárt, ami persze nem jelent semmit mert gyorsan változhat.Ha az áramlás jó a köldökzsinórban nincs miért aggódni.Szerintem van rá esély, hogy bentmaradjon még a picur, de hogy meddig, azt senki nem tudhatja.
2011. szept. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!