Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hogyan múlt el a hánying...

Kinek hogyan múlt el a hányinger, émelygés, és hányadik héten?

Figyelt kérdés
Csak úgy, egyik nap felébredtetek és már nem volt, vagy mindennap kicsivel jobb lett?
2011. szept. 25. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
A 11. heten kicsit mar jobb volt, a 12. hetre elmult teljesen:-)
2011. szept. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

16. hét körül

elötte minden reggel irány a wc,meg egész nap,utána egyre jobban lettem,aztán egyik nap nem kellett reggel rohannom.

2011. szept. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 6. hétben kezdődött és olyan 14-15. hétig tartott! Szépen fokozatosan, először csak egyre enyhébb lett, aztán elmúlt teljesen! Nem tudom ki hogy van vele, de én ezt az időszakot éltem meg a legnehezebben, még a terhesség vége sem viselt meg ennyire, pedig akkor már 90 kg voltam! nekem ez a hányás, émelygős rész nagy nehéz volt!
2011. szept. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 10.héten kezdődött és a 16.hétig tartott.Addig napi 2-szer hánytam.Akkor elmúlt a hányás,egy kis hányinger még volt.A 18.héten mozdult meg a kislányom igazán akkor múlt el teljesen.
2011. szept. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első 14hetet végighánytam, aztán egy ideig úgy éreztem, hogy kezd elmúlni szép lassan, de 23hetes vagyok és még mindig hányingerem van. Viszont nem hányok szerencsére.
2011. szept. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az első babámmal a 4-5. héttől volt hányingerem a 16.-ig. Viszont egyszer sem hánytam valójában, mert végig kefírt ettem, és ez segített. :) Azt is megfigyeltem, hogy nekem nem akkor volt hányingerem, ha ettem, hanem amikor éhes voltam. :)


Most 6-7 hetes vagyok, a hányinger mindennapos, de a kefír most is sokat segít. Elég nehezen viselem, ugyanis én nem vagyok hányós, se gyomorrontás, se vírus nem szokott tudni meghányatni. :) Nálam ez pszichés, rettegek a hányástól...

2011. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hat nekem kb.14.-ik heten mult el a de sajnos odaig barmit kiprobaltam nem segített semmi.Le is fogytam 3,5 kg-ot.de utana mintha elvagtak volna.Igaz egyszer meg a 15.heten hanytam 2x ami azelott nem volt gyakori,mivel nekem csak hanyingerem volt hanyni nem negyon hanytam.
2011. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia,nekem állandoan a 6. héttöl jelentkeztek,de kb.14-16 hetesen fokozatosan eltüntek a hányigeres tünetek,amit én qrvára nem birtam,mivel nekem egész nap hányingerem volt,és szinte alig tudtam bármit is csinálni,bár voltak kivételes pár órák,aminek nagyon örültem,de ne izgulj elöbb utobb elmulik,és utána már csak a picire fogsz koncentrálni!!jó babavárást kivánok!!(én most várom a 6.-ik gyerekemet)egy sok gyermekes boldog anyuka!!
2011. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első babánál egyáltalán nem volt, most a második babával kb. 8-9 hetesen múlt el, igaz nem teljesen, de már nem mindennapos. 10 hetes kismama
2011. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!