Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex utáni émelygés-hányinger?...

Szex utáni émelygés-hányinger? Más kismamával is előfordul? Miért van ez?

Figyelt kérdés
A terhességemnek nagyon az elején vagyok.Amióta babát várok szeretkezés de még előjáték után is mindig hányingerem lesz.Ilyenkor beveszek egy B6 vitamint és félóra alatt elmúlik.Magától gyógyszer nélkül csak egy másfél óra alatt.
2011. ápr. 1. 16:09
 1/4 hippolita ***** válasza:

A hormonok miatt. Ilyenkor már a testünk nem kívánja a szexet, mert már megfogant a baba. Én utáltam a szexet kismama koromban, de van akinél a hormonok pont az ellenkezőjét produkálják, és nagyon kívánós lesz valaki, de nem ez az általános.

Vicces volt, most hétvégén egy ismerősömnél ellenőrző pároztatást kellett csinálni a nyusziknál, hogy megfogant-e, és ha menekül, akkor már terhes, ha engedi magát, akkor nem, és menekült ahogy tudott. Ez valami ilyesmi lehet nálunk is:-)

2011. ápr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Nem értem mi lehet velem,mert a szexet kívánom ugyan úgy mint eddig,igaz mostanában nem élvezem annyira.De utána ha jó volt ha nem amint felkelek hányingerem lesz. :(
2011. ápr. 1. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet alacsony a vernyomasod is. Legyen melletted egy pohar viz (vagy mas), es ne kelj fel tul gyorsan :-)
2011. ápr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké!:) Megpróbálom!Köszönöm!
2011. ápr. 3. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!