Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy 30 hetesen úgy...

Normális hogy 30 hetesen úgy érzem ki akar szakadni a szeméremcsontom és hüvelyem ha felállok?

Figyelt kérdés

kb 2 hete éreztem először,hogy ha fekszek vagy ülök és utána felállok,nem tudok egyből kiegyenesedni mert olyan,mintha ki akarna szakadni a szeméremcsontom és a hüvelyem..Az első pár lépés is iszonyatos..Arról nem is beszélve,hogy aludni sem tudok,mert akármelyik oldalamra fordulok egy idő után elzsibbad az egész csípőm és a lábaim is..babámat is egész lent érzem mozogni.bőven köldök alatt,majdnem a szeméremcsontomnál...pisilni s fél óránként járok,de főleg éjszaka,pedig alig iszok..


30hkm...


2011. szept. 26. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ezt a kérdést én is kiírhattam volna, most 34 hetes vagyok és nekem is ez megy már hetek óta, szerintem már a baba súlyát érezzük, és szerintem ez normális dolog. ne csinálj hirtelen mozdulatokat mikor felkelsz én is ülök még pár másodpercet és úgy könnyebb, jobb, nem fáj annyira...

jó babavárást

2011. szept. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:)Látom nem vagyok egyedül:)


a babád mennyire aktív?

Az enyém nagyon sokat mocorog és sokszor úgy kifeszíti magát hogy fáj..:)


Gratulálok a babádhoz!:)

2011. szept. 26. 09:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
elég aktív a kisasszony, valamikor tényleg azt hiszem most azonnal a köldökömön keresztül bújik ki :) de nagyon imádom amikor aktív, bár vannak olyan napok amikor lustibb, de a lényeg hogy mozogjon rendszeresen, akkor én is nyugodtabb vagyok
2011. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hajaj, normális. :S
2011. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Bizony az ,én is ettől szenvedek. :))))

És az én kicsikém is rengeteget mozog és sokszor úgy feszíti magát hogy felsikítok :).

és rengeteget csuklik úgy sajnálom őt! :)

Üdv 32 hetes km

2011. szept. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is körülbelül 30 hetesen jelentkeztek ezek a tünetek.Már a 36 hétben járok de még most sem akar múlni.A pisilés még rosszabb én 10 percenként járok, éjszaka meg semmit nem alszom.az nyugtat hogy nemsokára már a kezemben foghatom a picurkámat.
2011. szept. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!