Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fáj a szeméremcsontom?

Miért fáj a szeméremcsontom?

Figyelt kérdés
33 hetes vagyok és estére iszonyatos fájdalmat érzek. 2. babám várom, de az elsönél nem volt ilyen.
2011. szept. 27. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezd befordulni a baba. Szedd még 3 hétig a magnéziumot és pihenj sokat, nehogy koraszülés legyen belőle.
2011. szept. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy beilleszkedni kezd most. De amúgy is nyomódik már minden odabent.

A csontok a terhesség bármelyik szakaszában fájhatnak. Nekem az első terhességemmel is így volt. Az elején is fájt, a közepén is, a végén meg már nagyon...

2011. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem az elsőnél is volt, és most a másodiknál is van,csak most hamarabb kezdődött (24. hét).

A baba súlya miatt van egyrészt nyomódik lefelé, másrészt meg azért mert a tested készül a szülésre, és tágulnaka medencecsontok.


Nekem ilyen szakaszosan jelentkezett, ezt úgy értem,hoyg fájt egy hétig, utána jobb lett,aztán megint. Normális jelenség.

2011. szept. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!