Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Regisztráltam a munkaügyi...

Regisztráltam a munkaügyi központban múlthónapban, mint álláskereső! És elvileg §7.15. -én kell visszamennem. Ezt elírtam vagy tényleg csak 3 hónap múlva kell mennem?

Figyelt kérdés
A párom is volt regisztrálva,de ő mint munka nélküli és neki minden hónapban kellett! Én csak álláskeresőként vok regisztrálva......Lehet,hogy tényleg csak 3 havonta kell menni?
2009. máj. 14. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, hogy három hónap múlva kellett csak visszamenni. Lehet, hogy a nyári szabadságolások miatt kisebb a kapacitásuk, ezért ritkábban hívják be az embereket.
2009. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
én is három havonta járok.
2009. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az új szabályok szerint 3 havonta kell,és régebben tényleg havonta kellett járni.
2009. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Tudod lehet úgy vannak vele hogy hátha 3 hónap alatt lesz valami amit fel tudnak kínálni mert egy hónap kevés rá.
2009. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Udv!


Nekem miutan regisztraltak allaskeresonek, 6 havi allaskeresoi jaradekot allapitottak meg. Direkt megkerdeztem az ugyintezo holgyet, hogy mikor esedekes a kovetkezo vizit. Abban az esetben, ha netan 6 honapig nem talalok munkat, azt mondta nem kell mennem, csak majd ha lejar a fenti idotartam. Ha lesz hamarabb melo, nyilvan jelentkezni kell. Mar ha bejelentett xP...

2009. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azért kell 3 havonta menned, mert nem vagy jogosult álláskeresési járadékra. Aki jogosult rá mert megvan az x munkaviszonyban töltött ideje az minden hónap végén jelentkezik a munkaügyi kirendeltségen. Így adják fel neki a következő havi aktuális járadékot.
2009. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!