Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez nem árt a magzatnak?...

Ez nem árt a magzatnak? Szomszédasszonyom egyfolytában ordít a nagyobb gyerekekkel (nekik se jó gondolom), de a babának a hasában? Tudom semmi közöm más dolgához, csak úgy érdekelne. Azt hiszem 7hónapos, de tényleg jó sokat kiabál.

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

Dehogynem árt.


csak sztem nem tudja máshogy levezetni a feszültséget v. nem akarja megpróbálni.


van olyan aki azt mondja inkább ordít minthogy egyszer odacsapna - nem vagyok verés párti - szv. csak duma.

ha akarna tudna változtatni és nem ordítani a gyerekeivel.

sztem jó így neki. .. nem sokat tehetsz úgyértem jelentheted a védőnőnél hogy ezt teszi de ez kevés a gyámügynek.

a rossz viszony tuti garantált ezekután .

2011. szept. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A sok stressz igen megterhelheti a pocaklakót! :( Sajnos valóban nem szólhatunk bele mások hogyan viselkedjenek várandóság alatt!Hiába szeretnénk jót!
2011. szept. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és hogy viseli meg szegénykét?baja lesz?
2011. szept. 26. 13:09
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

baja nem lesz de a pocakban szerzi meg az első benyomását az anyukáról és ha azt hallja hogy állandóan hangos meg nyilván kihat az ordítás a kedélyállapotára azt is érzi egy magzat.


szv. nem tesz jót.

nekem is volt idegbajos felsőszomszédom mindkét gyereke hiperaktív viselkedészavaros anyámaszony katonája .. szv. nem eégszséges a gyerekre nézve se.

2011. szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

húha hát én is lehetnék a szomszédod....:)

én tipikusan hangos típus vagyok, és ha rászólok a fiamra, az másnak már lehet, hogy ordítás, de ez kb. 2 mp, aztán le is nyugodtam. A fiam egyébként egy kiegyensúlyozott drága kis angyal, de valahogy néha muszáj korlátozni és bizony, mint előttem már valaki írta, és ez nem duma én bizony megverni nem fogom, de a hangomtól tart azért.

ha valaki emiatt már a gyámügyre rohanna, hát tessék, de hogy nincs gyereke az tuti...:)

szóval itt vagyok a másik oldalról, nem hiszem, hogy emiatt baja lenne a kistesónak, vagy sérülne a fiam, mert ettől függetlenül tökéletes a kapcsolatunk és imádom.

2011. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én nem ítélkezem, meg tudom is nem én dolgom, csak érdekelt,hogy ez az állandó kiabálás(hangoskodás, lehet feszült is) árt-e.
2011. szept. 26. 15:39
 7/7 anonim ***** válasza:
babának árt a sok sok kiabálás stressz
2021. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!