Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap mivel vegyem rá a...

Holnap mivel vegyem rá a pocaklakómat a mozgásra Ctg alatt? Tippek, ötletek? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem szőlőcukorral etettek mikor nem nagyon akart mozogni a lányom. Rám tették a tappancsokat és nem nagyon mozgott, aztán adtak szőlőcukrot és rá pár percre azért csak megmozdult a kisasszony.

Amúgy egy kis kóla vagy csoki is felébreszti általában a babákat. Mikor mész a ctg-re akkor egyél, de ne túl sokkal előtte.

2011. szept. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szőlőcukor előtte fél órával, plussz lépcsőn mentem fel a 3. emeletre, s közben egy kis csokit ettem - ettől felpörgött a picúrkám, aki ma már gyönyörű 3 hónapos pici lány :)

( első NST-n meg sem mozdúlt szinte , utána vetette, be a fent leírtakat)

2011. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam amikor még a pocakomban volt attól pörgött, ha reggel nem ettem a megszokott időben. Nekem így könnyű volt a vizsgálat.
2011. szept. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én babámat folyton felébresztették ctg alatt ilyen hangos kütyüvel (én sokkolónak hívtam). De nagyon utáltam, aztán rájöttem, hogy ennem kell, akkor felébred. Kaja közben folyton mozgolódott.
2011. szept. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
CSoki, pici kóla esetleg, meg ha nem akar felébredni akkor meg szokták bökdösni picit az anyuka hasát, hátha atól felébred. Járkálás is segíthet.
2011. szept. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Olyan is van, hogy egy baba nem akarmozogni az NST-n!

A lányom ilyen volt!Amint rámtették áthúzódott a másik oldalra, és meg sem moccant!ha áttették oda visszajött emide!Hiába bizgerálták azzal a valamivel, vagy hiábe ettem csokit kólát cukrot , ő mozgott volna ha nem rakják ránk az NST-t! :)


A csajszi aki csinálta már a dokit is odahívta hogy nézze meg, mert amint levették egyből elhelyezkedett a pocakomban, de amíg rajtunk volt nem mozdult! :)Így utólag vicces, de akkor nagyon bosszantó volt!


Hát idekint is ilywn kis akaratos nyilas lett! :)


Csak tudd hogy van ilyen is!

2011. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem annyira utàlja a babo hogy àlandoan lerugja a tapacsot elkuszik (amennyire csak tud és mindig visit a gép hogy nincs meg a gyerek :)mire visszateszik màr arrébb is ment :)))
2011. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam a kóla+sport szelet együttes váltott ki nagy hatást odabent. :)
2011. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindig kaptam egy pohár hideg vizet az asszisztenstől, mert a hasamra tettem a poharat és attól beindult. Vicces volt, nem biztos, hogy volt összefüggés de nálam bejött.
2011. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!