Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első baba alatt nem mozogtál...

Első baba alatt nem mozogtál túl sokat, de a másodikkal sokkal többet figyeltél a mozgásra. Ez segített, hogy könnyebb legyen a második szülésed?

Figyelt kérdés
Első babámmal elég hosszúra sikerült a szülés, de sokat nem is tornáztam, és érdekelne, hogy van e olyan, aki a második babája alatt tornázott és könnyebb volt a szülése.
2011. okt. 6. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam pont fordítva volt. Elsővel még lelkesen mozogtam (volt időm is), jó kis 26 órás szülés volt, másodikkal már csak a túlélésre játszottam terhesen, és 4,5 óra alatt kibukkant.

Nem hiszem, hogy ezen múlna...

A pozitív hozzáállás viszont tutira segít!


Szép szülést!

2011. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az első babám 23 óra alatt született meg és próbálom kitalálni, hogy mitől lehetne rövidebb a mostani. Mégis volt valami amit másképpen csináltál?

2011. okt. 6. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első csemete csak 18óra volt. Ülő munka, kényszerpihenő 8hétig.

Szóval nem mondanám, hogy sokat mozogtam.

19hónap van a gyerekeim között, a terhesség alatt lóthattam futhattam a gyerek után, 77ördög:)

Aktív mozgalmas terhesség, problémák nélkül, 41.hétre jött a lány 2óra alatt megvolt az első fájástól, kb úgy, mintha fodrásznál lettem volna, annyira hatott meg a szülés.

2011. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, látod ez nálam is megvan:) most lesz két éves a fiam és egy kisördög, egy percre se áll le. E mellett egy nagyon magas dombon lakunk, ahová elég sokszor felbattyogok a gyerekkel (1,5 km emelkedő), a fiammal még nem itt laktunk, így akkoriban csak a harmadik emeletre mentem fel, többször minden nap. Igazából ezt nagyon jó volt olvasni, hogy ennyivel rövidebb volt az elsőhöz képest:)
2011. okt. 6. 15:14
 5/6 anonim ***** válasza:
hogy alakult végül a második szülésed?
2013. júl. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! A hossza nem volt sokkal kevesebb, de maga a szülés nem volt olyan fájdalmas és minden magától ment, nem kellett semmilyen gyógyszer vagy bármi.. Szuper volt!
2013. júl. 28. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!