Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angel Sound-ot mennyi ideig...

Angel Sound-ot mennyi ideig lehet használni és milyen időközönként?

Figyelt kérdés
talán 1-2perc és kb.2hetente 1x?
2011. szept. 27. 15:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Hetente kétszer-háromszor tuti használtam az elején, aztán heti egyszer. Amikor megtaláltam a szívhangot, amíg meg nem untam, hallgattam. De nem sokáig, csak annyi kellett a kis lelkemnek, hogy valami "kapcsolat" legyen, valami több, mint amúgy.


A babának nem árthatsz vele!

Magadnak árthatsz, ha minden nap azon görcsölsz, hogy megtaláld, ha mégsem találod, mert úgy fordult, akkor idegeskedsz, stb.

2011. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
31%

De a babának abszolút nem jó kedves első! A doppler melegíti a magzatvizet, nem szeretik a babák. Én az egészet feleslegesnek tartom, ha gond van, akkor úgy sincs mit tenni egy kora terhességnél (ha nincs szívhang), a 16-18. héttől pedig lehet érezni már a mozgását.


Nekem is para volt az első pár hét, de ennyit ki kell bírni egy leendő anyának. Lesz még sokkal több para később..

2011. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
72%

Nem árt a babának! Dehogy melegíti a magzatvizet!

Heti 2-3-szor egy-két percet nyugodtan használhatod!

2011. szept. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
28%
Kedves utolsó, radiológus vagyok. Melegíti a magzatvizet, hidd el kérlek!
2011. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
49%

Nincs igazad, kedves radiológus.

Nyugodtan használd, kedves kérdező! Még egy gyerek sem főtt meg dopplertől!

De a legjobb, ha egy orvost megkérdezel.


6 és fél hónapos, egészséges fiúcska anyukája

Első voltam.

2011. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérlek ezt vitasd meg az dr. Hajdu Krisztinával és kollégáival az Istenhegyi úti klinikán, mert én tőle, a barátnőm pedig egy másik ott dolgozó orvostól kérdezte meg, és mindketten állították,hogy sem az uh, sem ezek a dopplerek nem ártalmasak!
2011. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
A radiológus röntgenorvos kedves utolsó anyuka, a szakmájához tartozik az UH és doppler használata:) Persze valószínűleg tájékozottabb vagy, nem kívánok ezért veled vitázni:))
2011. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Kimutatott ártalmas hatása nincsen egyiknek sem, (egyelőre még nem mutatták ki a kutatások), de attól még a melegítő hatás fenn áll, a babák nem szeretik. Ezt a fent említett kollega szívesen megerősíti.

AZ UH szűrésre van elsősorban!

2011. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Na akkor akárhogy is ragozzuk nincs kimutatott káros hatása. Sőt még azt is aláírom,hogy melegíti a vizet, de gondolom nem 1-2 perc alatt, hanem akár órák alatt melegít rajta annyit,hogy káros legyen. Órákig meg senki sem használja.

Tehát a kérdező nyugodtan használhatja hetente párszor pár percre!:)

2011. szept. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Engem az elején hetente UH-ztak, mert elég problémás volt a terhességem. Gondolom nem csinálnák, ha esély lenne arra, hogy bármi gondot okozna. Hogy a babák nem szeretik mert kis hullámokat kelt a magzatvízben, az egy dolog, de bajuk nem lesz tőle.

És abban is biztos vagyok, hogy nem engednék forgalmazni az otthoni szívhang hallgatót, ha bármiféle problémát okozna. Nyilván nem kell naponta órákig használni, de időnként 1-2 percre biztosan nem árt.

Egyékbént van egy szülésznő ismerősöm, őt minden nap ultrahangozták, csak úgy mert szerette nézegetni a babáját és mivel ott dolgozott megcsinálták neki. A babája teljesen egészséges.

2011. szept. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!