Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elektromos mellszívót milyen...

Elektromos mellszívót milyen időközönként lehet használni?

Figyelt kérdés

Egy hetes a babám,37 hétre és kis súllyal született,ezért még nincs ereje igazán szopni,igy a tej sem indult még meg rendesen. Javasolták az elektromos mellszívó használatát,ezzel már jön le tejcsi,de sehol nem látom feltüntetve,h hány óránként lehet használni!

Megköszönöm a segítségeteket!


2011. ápr. 16. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam szoptatni más okból, kb. 3 óránként, úgy mintha őt etetném szívtam le teljesen "üresre".

De azt javaslom tedd sűrűn mellre, hogy minél hamarabb belejöjjön, mert nekem ezzel a módszerrel egyre kevesebb lett a tejem(mert ez ugye még sem olyan mintha a baba szívná ki).

Viszont ha nem szívtam 3 óránként, akkor folyt magától.(pláne éjjel)

2011. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


2-3 óránként, vagy ahányszor szopiztatnád a babád! Elárulom, hogy nekemis van 33 ezer forintos hiper-szuper elektromos mellszívóm amitől baromira megnyugodtam, de a harmadik gyerkőcnél mutatták meg, hogy hogyan fejjek kézzel, hiába kértem az első kettőnél is segítséget! Kézzel sokkal könnyebb és sokkal többet és gyorsabban tudsz fejni! Ha érdekel hogyan akkor szivesen leírom. Én is utána olvastam, hogy hogyan kell mégsem lehet azokból megtanulni!


Jó babázást!

2011. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Annyiszor fejhetsz vele, ahányszor akarsz :) De logikusan amint az elôttem írták, úgy fejj, mintha szoptatnál, 2-3 óránként.

Szerintem készíts ki lefejt tejet (hiányában tápszert).

Elôbb rakd cicire sokszor (mondjuk 2 óránként) a babát, kínálgasd 15-20 percet, hadd tanulgassa. Ha végképp nem megy, kiskanállal add neki oda a lefejt tejet, amennyit kér (hogy ne legyen cumizavar). Aztán ha letetted a babót a maradék tejet rögtön fejd le a cicidbôl.Ha nem jön semmi, akkor is fejd pár percig. Egy kb. két hetet mindenképp nagy türelemmel próbáljatok végigcsinálni.

2011. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Második válaszoló! Megköszönném ha leirnád hogyan kell kézzel fejni!

A többieknek köszönöm a választ!

2011. ápr. 19. 08:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Elküldtem privátba, hogyan kell kézzel fejni. Ha kérdésed van irjál. Sok sikert. Jó babázást!

2011. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. ápr. 22. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!