Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség mit csinálnának?

Judit20 kérdése:

Segítség mit csinálnának?

Figyelt kérdés
Délelőtt folyamán elestem ki ment a lábam és most feszítve fáj és dagad befele! 28 hetes terhes vagyok ilyenkor mit csinálnának a balesetin
2011. szept. 27. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a diagnózis.

Ha zúzódás, akkor bekötik (vagy nem) és jegelni kell meg felpolcolni és pihentetni amennyire lehet.

Ha részleges vagy teljes szalag szakadás, akkor tuti bekötik, járás kizárva. Ha minden szakadt akkor műteni is kellhet.


Ha törés akkor gipsz.

2011. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el dokihoz minden úgy van mint normál esetben csak a röntgenten kell tudni hogy terhes vagy.Letakarják a hasad a sugarak miatt
2011. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj el mindenképp orvoshoz, és mindenkinek aki hozzád nyúl mondd el, hogy terhes vagy.

Én eltörtem a combcsontomat 11 hetes terhesen, műteni is kellett, de mindent meg lehetett oldani úgy, hogy a babának ne legyen baja.

2011. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!