Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen 4 keresztes vizelet...

30 hetesen 4 keresztes vizelet. Ebből adódóan vizelet tenyésztés. Szerintetek ez nagy gond?

Figyelt kérdés

Péntek körül lesz eredmény.

Valakinek volt ilyen?

Szóljak az orvosomnak vagy mindegy kihez megyek?


Bocs hogy sokat kérdezek :)


2011. szept. 27. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
szia, igen nekem 3 pluszos volt a vizeletem, En kulfoldon jarok terhesgondozasra. En is megijedtem nagyon...a szuleszno megnyugtatott, hogy megfelelo kezeles mellett semmi baja nem lehet sem a babanak sem neked. en antibiotikumot kaptam ra, beszdtem, szepen helyrejottem. Ne izgulj, nem irnak olyat ami arthat neked. En meg kamillateat ittam es csipkebogyot. Volt hogy kevertem is oket. A csipkebogyo vizhajto is ugye a kamillat meg mindenki tudja :) gyogyuljatok mihamarabb!
2011. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagy gond, de ha idejében kezelik minden rendben lesz. Addig is vegyél tőzegáfonya kapszulát, ezt lehet szedni kismamáknak is és nagyon hatékony.Ne aggódj! védőnő
2011. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyit jelent, hogy van egy kiadós hólyaghurutod, amit antibiotikummal pár nap alatt ki lehet kezelni. A tenyésztés arra van, hogy kimondottan csak arra a baktériumtörzsre kapjál gyogyit, ami elszaporodott. A dokid a legkorrektebbül jár el.

Ne aggódj, tényleg pár nap és meggyógyul, utána le kell majd kontrollálni. Egy fontos csak nagyon, hogy mindenképpen vedd be a gyógyszert és VÉGIG kell szedni, az egész dobozt, nem csak addig, amíg tüneteid vannak.

Nekem is már volt többször 4 keresztes vizeletem, eddig mindig helyrejöttem.

Csak szedd be az orvosságot.

2011. szept. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem az a legfurább, hogy semmi tünetem nincs...
2011. szept. 30. 19:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt van tünetmentes baktériumürítés. Ki kell kezelni és helyrejön.
2011. szept. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit jelent a 4 keresztes vizelet, de nekem is találtak fertőzést a vizeletemben 34 hetesen. Kaptam antibiotikumot. Azóta nem nézték. VISZONT az antibigyótól úgy legyengültem ott alul, hogy jó kis viszketős nyavalyát kaptam. Pedig egész terhesség alatt nem volt ilyen problémám. Krémmel ez is helyreállt.


38h km.

2011. okt. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Utsó: gombás fertőzésed lett, mert az antibiotikum kiirtja a normál hüvelyflórát is. (ami visszaáll később persze) Kezeletlen hólyaghurut viszont könnyen átmehet vesemedencegyulladásba ill. koraszülést okozhat. Én inkább a gombát választanám...
2011. okt. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is azért írtam, hogy ne szedje be a gyógyszert, csak felkészítettem, hogy ilyen következménye lehet.
2011. okt. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!