Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak terpeszben tudok járni....

Csak terpeszben tudok járni. Beékelődött volna a kobakja? Vagy mi?

Figyelt kérdés

34+5 hetes kismama vagyok. Az elmúlt két napban, de főleg tegnap annyira fájt a farcsontom, hogy majd' megőrültem. (Scheuermann-kórom van, ami egy fejlődési rendellenesség a gerincen, amiatt szokott ugyan fájni néha a derekam, de a tegnapi ezerszer rosszabb volt.)

Ma reggel meg szimplán úgy ébredtem, hogy többnyire csak terpeszben tudok járni. Még a boltba sem merek lemenni, mert úgy nézek ki, mint aki maga alá csinált...

Ez mitől lehet? Gondoltam arra, hogy esetleg beékelődött a baba feje, de nem lenne ez korai?

Ráadásul két napja megy a hasam is, teljesen mindegy, mit eszek. Olvastam itt az oldalon, hogy többeknél ez volt az egyik "előjel". Ugye még bent marad két-három hétig? :S

A nyákdugóm még nem távozott, dokihoz hétfőn megyek, szóval a méhszáj állapotáról nincs információm. Viszont folyamatosan azt álmodom, hogy elfolyt a magzatvizem.

Bocsi, azt hiszem, kicsit túlpörögtem.

Szóval, mitől lehet ez a farcsonti fájdalom, és a terpesz? :S


2011. szept. 28. 09:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy szinte egész terhességem alatt összesen talán kétszer keményedtem, nincsenek jóslófájásaim, nem vizesedek.
2011. szept. 28. 10:05
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem beszélj a védőnőddel. Ő biztos tud rá mondani valamit.

2011. szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A védőnőm egy kalap kakát sem ér, már bocsánat. Az elmúlt hat hónapban ő az ötödik, mivel a mi körzetünknek csak helyettes védőnője van, akinek ő most a helyettesítőjének a helyettese... Semmiben nem lehet rá számítani, még a telefont sem veszi fel - ha meg mégis, olyan orbitális baromságokat mondd, hogy a hajam égnek áll.

(Pl.: már számolnom kellene elvileg a magzatmozgásokat, de a legutóbbi találkozásunkkor nem mondott erről semmit - felhívtam, hogy hogyan is kellene kitölteni ezt a táblázatot, vagy mi van. Válasz: hú, hát ő azt most nem tudja, de ha gondolom, akkor van most egy eladó bébiőrzőjük, most vitte be valaki... Nem igazán értettem a gondolatmenetet...)

2011. szept. 28. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!