Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is tapasztalta rajtam...

Más is tapasztalta rajtam kívül, hogy a Magne B6 farkasétvágyat csinál?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hajjaj! Extrém étvégyat, zabáltam volna reggeltől estig megállás nélkül, sokszor olyan rős étvágyam volt hogy hiába volt tele a gyomrom annyira hoyg már nem fért bele semmi csak ettem volna tovább.


Lecseréltem Magnerot-ra, mert a B6 része csinálja az étvágyat. Most jobb, de mivel azidő alatt míg MagneB6 szedtem hozzászoktam ahoz hoyg sokat egyek, most tudatosan kell figyelnem hoyg ne egyek,mert megszoktam már.

2011. szept. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lett nagyobb az étvágyam,most 18 hetes vagyok de még nem hiztam semennyit,pedig az ötödik héttől szedem a MagneB6-ot.
2011. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok.

Annyit akartam még írni, hoyg rám az össze komplex multivitamin is ilyen hatással van, beszéltem már erről a dokimmal (mert az első terhességnél sajnos mint utóbb kiderült emiatt híztam 25 kilót), és a doki azt mondta van akire így hat van akire nem hat. Nem álátalános.

2011. szept. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is iszonyú étvágyam lett tőle.. Amíg nem szedtem nem híztam.. Elkezdtem szedni +7 kiló rögtön.. Pedig nem zabáltam, csak 1 étkezésnek megfelelő mennyiséggel ettem többet és mozogtam is... Azóta nem szedem, inkább pihenek..(most magnesii citrici-t javasolt a dokim, még nem váltottam ki, remélem nem kezdek el ettől is zabálni:()

23hkm

2011. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!