Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A MagneB6 csinál ilyen farkasé...

A MagneB6 csinál ilyen farkasétvágyat, vagy ez egyébként is normális lenne ebben a trimeszterben?

Figyelt kérdés

22 hetes várandós vagyok.

Második babámat várom,sajnos az első terhességemnél nagyon elhíztam.

Most jobban odafigyeltem az evésre, de valahogy kezdetektől fogva nem is voltam kívánós.


1-1,5 hete azonban erősen elkezdtem keményedni, amire 3x2 MagneB6 szedek,más vitamint már egyálátalán nem szoktam szedni.

Körülbelől ugyan ennyi ideje elkezdtem "zabálni". Aki nem élte át még soha ezt az érzést annak nehéz elmagyarázni,de minden percben farkaséhségem van,és kb fél óránként ennem is kell valami,mert úgy érzem,hoyg másképp éhen halok. Persze közben már alig fér belém,de nem tudom elnyomni ezt az éhség érzetet. Elképesztő.


2011. szept. 13. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem normális dolog. Én is zabálós voltam terhesen, de azért félóránként nem éreztem azt, hogy éhen halok. Próbáltad már azt, hogy iszol evés helyett mikor rád tör ez az éhség roham? Lehet, hogy ez használna...

Én úgy vagyok vele, hogy egy kismama egyen azt és annyit amennyit kíván. De szerintem az nagyon nincs rendjén, hogy már érzed, hogy majdnem kipukkadsz, de még akkor is ennél mert valamiért éhesnek érzed magad.

Én is szedtem Magne B6-ot, de nálam nem voltak ilyen mellékhatásai és a környezetemben sem hallottam még hasonlót.

Az is lehet, hogy valami lelki oka van a dolognak vagy az előző terhességedre visszavezethető oka. Nem akarok hülyeséget mondani, de nekem ez gyanús... mert azt írod az előző babáddal nagyon sokat híztál.

2011. szept. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Az első babánál bebizonyosodott,hogy az Elevittől híztam el,mert óriási étvágyat csinált. Kiderült,rám így hatnak a multivitaminok. Sajnos mire kiderült már késő lett, így híztam végül 25 kilót.


Mindenképpen megemlítem az orvosnak, épp csütörtökön kell mennem hozzá, de attól tartok,hoyg ő ezzel nem fog tudni mit kezdeni,hoyg zabálhatnékom van.

Csak hát nem tudom akkro kihez forduljak...

2011. szept. 13. 12:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne magne b6-ot szedj, hanem sima magnéziumot. A b6 csinálja azt a borzasztó étvágyat. én is 23kg-ot híztam az elsővel, de szerencsére hamar lement most nincs olyan étvágyam de nem is szedek magne b6-ot.
2011. szept. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ó, nagyon köszi.

Megpróbálom akkor sima magnéziummal.

Lassan megőrülök ettől a zabálástól...

2011. szept. 13. 13:07
 5/6 anonim ***** válasza:
igaza van az elozo valaszolonak, a B vit. fokozza az etvagyat, en Magnerot-ra valtottam, mert hasonlot tapasztaltam, abban csak magnezium van.
2011. szept. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Magnerotot ajánlották a patikában is.

Az árán kicsit ledöbbentem,de muszáj.


Köszi még 1x mindenkinek!

2011. szept. 19. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!