Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15hetes kismama vagyok folyama...

15hetes kismama vagyok folyamatosan zsibbad a kezem lábam mitöl van ez?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

hú, korán kezdted a zsibbadást:-(

ez sajnos végig el fog kísérni, a méhed különböző idegeket nyom, emiatt. még szülés után is megmarad egy ideig sajnos.

nekem ikreim vannak és kb a 20. héttől zsibbadtak el az ujjaim (mindegyik), irodai munkám van, szóval sokat gépelek, gondolhatod...:-(

de azért említsd meg a dokidnak, ha mész...

2011. szept. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet segítene egy kis kismama torna, háthta márhogy helyezkedne a baba. Ez csak egy ötlet.
2011. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A baba nyom valami ideget. Vagy a méhed. Reménykedhetsz, hogy arrébb megy a bébi, de nekem pl nem ment. A 20. héttől a végéig kitartott. nekem az egész jobb karom zsibbadt. De csak ott.
2011. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is zsibbadt kb a 20. héttől a combom, egészen a szülésig kitartott ez az érzés, sőt még most is zsibbad, pedig már 9 hónapja szültem. Elnyom néhány ideget a picurkád, ezért lehet a zsibbadás. Nekem időnként jobb volt, máskor rosszabb, de egy alap zsibbadt érzés folyamatosan volt és van most is, sajnos! :(
2011. szept. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!